![]() |
Re: Masini Inzapezite !
2 Attachment(s)
de la craiova
|
Re: Masini Inzapezite !
1 Attachment(s)
Acum in Bacau..
|
Re: Masini Inzapezite !
1 Attachment(s)
unde-mi este masina : ) )?
Am preluat poza de la un prieten,mi s-a parut chiar tare |
Re: Masini Inzapezite !
poza nu e din RO.
|
Re: Masini Inzapezite !
nu te contrazic.
dar de unde sti ca nu este? |
Re: Masini Inzapezite !
Pentru ca toate masinile sunt frumos parcate :lol:
|
Re: Masini Inzapezite !
1 Attachment(s)
Gasita pe net :)
|
Re: Masini Inzapezite !
3 Attachment(s)
|
Re: Masini Inzapezite !
3 Attachment(s)
Nova mea.
Am vecini minunati..care s-au gandit ca daca eu nu misc masina..sa duca zapada de pe trotuar spre masina mea. |
Re: Masini Inzapezite !
1 Attachment(s)
hop si din Braila ! :D
|
Re: Masini Inzapezite !
2 Attachment(s)
Si de la Iasi :lol:
|
Re: Masini Inzapezite !
1 Attachment(s)
hai si cluju
|
Re: Masini Inzapezite !
4 Attachment(s)
Am revenit cu zapezile noastre :D il avem aici pe Fug-ul si o corsa cu tom si jerry haha :)) daca stie cineva topicul lui Fug !?
|
Re: Masini Inzapezite !
4 Attachment(s)
Sper sa fie ultima zapada pe sezonul asta :-)
|
Re: Masini Inzapezite !
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning