Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Masini Inzapezite ! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/300823-masini-inzapezite.html)

gbry_el_05-RSG 05-02-12 11:08

Re: Masini Inzapezite !
 
2 Attachment(s)
de la craiova

2010 05-02-12 13:41

Re: Masini Inzapezite !
 
1 Attachment(s)
Acum in Bacau..

rs-dey 05-02-12 14:41

Re: Masini Inzapezite !
 
1 Attachment(s)
unde-mi este masina : ) )?

Am preluat poza de la un prieten,mi s-a parut chiar tare

topser 05-02-12 18:40

Re: Masini Inzapezite !
 
poza nu e din RO.

rs-dey 05-02-12 19:51

Re: Masini Inzapezite !
 
nu te contrazic.
dar de unde sti ca nu este?

Snapy_xxl 06-02-12 09:08

Re: Masini Inzapezite !
 
Pentru ca toate masinile sunt frumos parcate :lol:

Brian 06-02-12 11:57

Re: Masini Inzapezite !
 
1 Attachment(s)
Gasita pe net :)

DaNn.ZyX 07-02-12 01:03

Re: Masini Inzapezite !
 
3 Attachment(s)
Attachment 2319922 Attachment 2319923
Attachment 2319924(funny):lol::lol::lol:

StreetStyle22 07-02-12 01:28

Re: Masini Inzapezite !
 
3 Attachment(s)
Nova mea.
Am vecini minunati..care s-au gandit ca daca eu nu misc masina..sa duca zapada de pe trotuar spre masina mea.

marius3030 07-02-12 13:39

Re: Masini Inzapezite !
 
1 Attachment(s)
hop si din Braila ! :D

BT21SAN 08-02-12 00:08

Re: Masini Inzapezite !
 
2 Attachment(s)
Si de la Iasi :lol:

mafiozzo 08-02-12 12:09

Re: Masini Inzapezite !
 
1 Attachment(s)
hai si cluju

chyryCRY 08-02-12 17:46

Re: Masini Inzapezite !
 
4 Attachment(s)
Am revenit cu zapezile noastre :D il avem aici pe Fug-ul si o corsa cu tom si jerry haha :)) daca stie cineva topicul lui Fug !?

Brian 14-02-12 13:57

Re: Masini Inzapezite !
 
4 Attachment(s)
Sper sa fie ultima zapada pe sezonul asta :-)

crysty.bobok 14-02-12 15:01

Re: Masini Inzapezite !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 4880672)
Sper sa fie ultima zapada pe sezonul asta :-)

:evil:


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning