![]() |
Re: Radare in Brasov
Maniac Motor's-auto/moto Brasov-Str.13 decembrie 31 Tel: 0726/388.061; 0722/505.525
Fax: 0368/44.11.99 (copyright Sic@ :lol:) |
Re: Radare in Brasov
Si sa nu uitam pe harmanului la opel victoria si la SIcaro
|
Re: Radare in Brasov
unde la sicaro?
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
mda...si nu uitati de Harmanului...la benzinaria ROCO!am mai vazut si acolo!da fratilor astea au innebunit...umbla cu mashini echipate cu radar nesemnalizate:shakefist:fara stickere fara nic :shakefist :chainsaw:
|
Re: Radare in Brasov
E un logan galben prin Bv care tot umbla cu radaru
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
pana acum erau obligati ca masinile cu radarul pe ele sa fie sticker-ite(cu toate ca nu erau toate) dar odata cu noua legislatie au anulat aceasta obligativitate........
|
Re: Radare in Brasov
buni baietzi....
|
Re: Radare in Brasov
Noroc Ca S-au Mai Ieftinit Detectoarele De Radar,ma Rog Pt Isi Permite,dar Merita ...
|
Re: Radare in Brasov
si am auzit ca nici nu au ce sa iti zica de ele.........
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Si hai sa zicem ca banii de amenzi .. nu ar ajunge la valoarea detectorului... dar cu punctele c faci? :)
|
Re: Radare in Brasov
din cate am auzit...un pct are valoarea a 10% din minimul pe economie.......nu stiu cat de adevarat este.....puii mei
|
Re: Radare in Brasov
Cand am facut eu scoala de shoferi asha era.. ;) deci dak nu s-a schimbat de acum 2 luni asha e. Am invatzat dupa noul cod eu.
|
Re: Radare in Brasov
Aseara au fost radare amplasate la fiecare intersectie pornind din Livada pana la McDonalds-u de pe Calea Buc. Apoi de pe Saturn pana la intrarea pe Zizin la fel. Nush ce era aseara dar zici ca venea presedintele. ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning