Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

Horatiu 26-12-06 09:29

Re: Radare in Brasov
 
Maniac Motor's-auto/moto Brasov-Str.13 decembrie 31 Tel: 0726/388.061; 0722/505.525
Fax: 0368/44.11.99 (copyright Sic@ :lol:)

gobbanu 06-01-07 23:53

Re: Radare in Brasov
 
Si sa nu uitam pe harmanului la opel victoria si la SIcaro

lucitopspeed 08-01-07 12:02

Re: Radare in Brasov
 
unde la sicaro?


Quote:

Originally Posted by gobbanu (Post 687994)
Si sa nu uitam pe harmanului la opel victoria si la SIcaro


Fi@tz3l 24-01-07 10:35

Re: Radare in Brasov
 
mda...si nu uitati de Harmanului...la benzinaria ROCO!am mai vazut si acolo!da fratilor astea au innebunit...umbla cu mashini echipate cu radar nesemnalizate:shakefist:fara stickere fara nic :shakefist :chainsaw:

BascaBV 24-01-07 15:55

Re: Radare in Brasov
 
E un logan galben prin Bv care tot umbla cu radaru

somebody 24-01-07 20:17

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by BascaBV (Post 713196)
E un logan galben prin Bv care tot umbla cu radaru

mai e si unul alb .. :shock: :D

blondu_glf 2 25-01-07 12:11

Re: Radare in Brasov
 
pana acum erau obligati ca masinile cu radarul pe ele sa fie sticker-ite(cu toate ca nu erau toate) dar odata cu noua legislatie au anulat aceasta obligativitate........

somebody 25-01-07 16:20

Re: Radare in Brasov
 
buni baietzi....

lucitopspeed 25-01-07 17:48

Re: Radare in Brasov
 
Noroc Ca S-au Mai Ieftinit Detectoarele De Radar,ma Rog Pt Isi Permite,dar Merita ...

blondu_glf 2 25-01-07 22:18

Re: Radare in Brasov
 
si am auzit ca nici nu au ce sa iti zica de ele.........

FreaK_Bv 25-01-07 22:27

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by lucitopspeed (Post 715181)
Noroc Ca S-au Mai Ieftinit Detectoarele De Radar,ma Rog Pt Isi Permite,dar Merita ...

mai sincer...iao asa...calciuleaza de cate amenzi te scoate detectorul de radar...si atunci va merita investitita...eu miam luat unul...si jur ca isi face treaba ffff bine!!!:)

BascaBV 26-01-07 14:09

Re: Radare in Brasov
 
Si hai sa zicem ca banii de amenzi .. nu ar ajunge la valoarea detectorului... dar cu punctele c faci? :)

blondu_glf 2 26-01-07 22:36

Re: Radare in Brasov
 
din cate am auzit...un pct are valoarea a 10% din minimul pe economie.......nu stiu cat de adevarat este.....puii mei

BascaBV 26-01-07 22:39

Re: Radare in Brasov
 
Cand am facut eu scoala de shoferi asha era.. ;) deci dak nu s-a schimbat de acum 2 luni asha e. Am invatzat dupa noul cod eu.

BascaBV 28-01-07 13:27

Re: Radare in Brasov
 
Aseara au fost radare amplasate la fiecare intersectie pornind din Livada pana la McDonalds-u de pe Calea Buc. Apoi de pe Saturn pana la intrarea pe Zizin la fel. Nush ce era aseara dar zici ca venea presedintele. ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning