Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   SARBATORI FERICITE! (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/295528-sarbatori-fericite.html)

Zignum 24-12-12 19:57

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun fericit!!! ^^

DanyFCS 24-12-12 22:11

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun Fericit :!:

CIPONE 24-12-12 22:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4793893)
Ete c a mai trecut un an pe langa mine, multe achizitii bune au fost, si mai multe vor sa vina, a fost bine!La multi ani dragilor prieteni colectionari, imi urez si va urez un an nou cu achizitii.;)

Si inca unul a mai trecut intre timp, si au fost achizitii bune intradevar...si inca o data va urez si imi urez un an nou plin cu achizitii, la multi ani!;)

aokimare 25-12-12 10:46

Re: SARBATORI FERICITE!
 
OYEEEEEEEEEEEE....

ce cool ca a ramas acelasi topic....am vazut scrierile noastre mai vechi - si se pare ca devenim mai intelepti idata cu trecerea timpului...


Aokimare va doreste tuturor numai bucurii si fericire....

ma inclin si sper sa vina un an si mai barosan

bmwh548 25-12-12 11:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite tuturor!:-)

Shelby cobra 26-12-12 13:37

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite tuturor,sa va aduca anul nou tot ce va doriti!

neamtu07 27-12-12 23:29

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite!Multa sanatate,bucurie si multe inpliniri deasemenea.

Gica 31-12-12 18:22

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani si un an nou cat mai bun

DrifterGT 31-12-12 18:49

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
Attachment 2648111

La mulți ani cu veselie, sănătate pe vecie, casă plină de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriți și sus paharul! :caffine:


Florin Alex 31-12-12 18:53

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite atat voua cat si celor dragi ! La Multi Ani ! si sa ne auzim cu bine in noul an ce vine !

2010 31-12-12 19:16

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!

bmwh548 31-12-12 19:26

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Ti-ai gresit meseria, trebuia sa te faci poet :-P

La multi ani tuturor, distractie placuta! Un an nou cat mai bun pe toate planurile!

maximix 31-12-12 20:10

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani !!!

radu_rs 01-01-13 13:26

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani colegi de hobby! Anul 2013 sa va aduca machetele dorite de voi! :-P

2010 04-05-13 17:18

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Pastele ne daruieste veselie, Pastele ne ofera fericire. Pastele ne aduce nemarginita binecuvantare a Domnului, Pastele ne copleseste cu o proaspata iubire ... Un Paste fericit si cele mai sincere urari de bine !


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2026 4Tuning