Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

SpeedeR 14-12-04 23:07

Lichidare stoc :!:

Compania \"Craciun&Craciun Tuning\" ofera turbine cu injectie pe carburator care va dau in plus (la orice sanie) 60 Reni Putere

Pretul: 5 sfere de zapada

Termen de livrare: 24 dec 2004


Aceasta este o oferta unica... NU EZITATI!!!! CUMPARATI!

NSL_M3CABRIO 15-12-04 00:17

cumpar 1 metru de aer conditionat... ofer la schimb blonda deosebit de inteligenta... ( cred ca se stie care) +un carton de oo gol...... exclus catalinrs4....

VFFtuning 15-12-04 00:38

caut tanara in vederea.... :roll: posesoare a unui superb bmw marca audi de culoare rosu neastamparat. Ea sa fie blonda, fara carnet si ocupata.
ASTEPT URGENT pozele cu masina si motorul. Rog seriozitate.
Rog materialistele sa nu se abtina...ca fac pe ele.


:!: gasit sacosha transparenta marca \"de un leu\" cu toarta mijlocie rupta.
R0g proprietarul sa nu ma contracteze...am vandut o

Carmen 15-12-04 01:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Ma vand...

:shock: :shock: :shock: :shock:
CU CAT???

EvLSant0S 15-12-04 05:55

licitatia ptr bishop incepe de la 10 mil. de euro .... va ascult...

Mr.Nice 15-12-04 08:50

TE CUMPAR....





PEACE
:peace:

B|shOp-VR6 15-12-04 08:57

Ia-ma :lol:

B|shOp-VR6 15-12-04 08:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Ma vand...

:shock: :shock: :shock: :shock:
CU CAT???

Cat dai? :lol: :lol:

Anami 15-12-04 09:05

Du-te! :lol: :lol:



Vand nervi la pachet! Sau la sac! Accept schimburi... Scutece..

Mr.Nice 15-12-04 09:31

Schimb ger de iarna cu vant de vara....



PEACE
:peace:

VFFtuning 15-12-04 11:28

:!: VAND BRAD din rasa pin-bull :!:
Mentionez ca bradul este unic in romania
El a fost modificat de apreciatul si prea cunoscutul mester-strungar nea'GIGI si colegii lui de pahar de la FAUR SA tuning ROMANIA.
iMBUNATATIRI:
:arrow: instalatie de brad cu xenon 2653 beculete
:arrow: alarma cu perimetru ( ptr hotii de bombonele din brad)
:arrow: beteala siliconica sexoidala cu capete parapecticoidoice
:arrow: stea de cinci stele in varful bradului, echipata cu camera de supraveghere
:arrow: globulete cu laser
:arrow: instalatie de fum parfumat cu aroma de caltabos si sarmalute
BRADUL VA FI LIVRET CU:
:arrow: suport brad din fibra de sticla de plastic
:arrow: 3 galeti cu zapada naturala adusa d-afara'
:arrow: un cadou surpriza
INEDIT:
:arrow: bradul poate fi utilizat si vara el fiind dotat cu o performanta instalatie climatronic 5.1 cu decodor DTS incorporat

Mr.Nice 15-12-04 13:34

VAND UNA BUCATA BAT DE CHIBRIT FOLOSIT SI O CONSERVA GOALA DE PESTE DE ANUL TRECUT..... SAU SCHIMB CU UNA BUCATA SARMA RUGINITA.



PEACE
:peace:

Mr.Nice 15-12-04 13:35

DE FAPT VAND ORICE NUMAI SA CUMPERE CINEVA!!!!!!





PEACE
:peace:

Carmen 15-12-04 14:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Ma vand...

:shock: :shock: :shock: :shock:
CU CAT???

Cat dai? :lol: :lol:

Mie mi-ar ajunge multumirile celor care scapa de tine :twisted:
O portie de cartofi prajiti! 1... 2... 3... ADJUDECAT!
Licitatia s-a incheiat, cand primesc \"coletul\"? :mrhappy:

Mr.Nice 15-12-04 14:22

cred k o sa primesti \"COTLETUL\" :lol: :lol: :lol: :lol:


CARMEN, TU NU TE VINZI? DAU 2 PORTII DE CARTOFI, MERGE? DA CINEVA MAI MULT?



PEACE
:peace:


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning