![]() |
Re: Masina pana in 5000 euro !
Multumesc.
|
Re: Masina pana in 5000 euro !
Quote:
|
Re: Masina pana in 5000 euro !
Ca si la restul din gama VAG. Piesele sunt la fel.
Plus ca ma astept ca un A2 sa fie cumparat de oameni normali, nu aspiranti la raliu de coasta. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning