![]() |
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Este super marfa masina !!!Jantele sunt criminale!!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
mi-ar placea sa imi iau si eu una din astea ,mai ales la asa motor si design imi place fff mult !!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
asta da masinutza ...nu cu nike pe spate si splash ....smechera rau :D
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
si jantele sa nu mai vorbim
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
o mare tiganeala! personalitate zero!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Da...o masina englezeasca, cu un aer ceva mai sport..
Partea tehnika e ok.. Dar look-ul exterior e compus dinrt-o asociere de piese "de pe la altii". |
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
nu imi place,e modificat(zic eu)aiurea.
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
super tari jentile si grila fata
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Arata bine dar nu sunt de acord cu ideea de a transforma un Bentley in Bugatti sau orice altceva in altceva...
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
o corcitura....nu-i alba dar nici neagra... e gri...dar tot vw ramane;)
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
suuuuper combinatia!!!! IA priviti spate shi stopuri F612 Scgalietti, botul parca e de Audi Q7(cu faruri de A6)shi grila de Bugatti(aici aveti dreptate)....damn....vedeti ce inseamna protectia....FOLOSITI PREZERVATIVUL!!!!!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Sau....ma rog...faruri de Q7(n-am citit la inceput acol....viata.....) dar in orice caz....in nashpa rau!!!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
kitch la nivel mare, mai dai si o caruta de bani pe el ! si toti cadeti in fund dupa ea, dar daca vedeti o Dacie cu faruri de Golf va apuca greata! ce looseri !
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Un Bentley cu bot de Bugatti e ca o Skoda cu emblema de VW ca sa ramanem in acelasi concern, sau daca ar fi sa coboram mai jos pe scara pretului, ca o Dacie cu semne de Renault... Se pare ca si bogatii au manelistii lor...
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
botul nu`i frumos delok...in rest...respect...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning