![]() |
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
|
Re: Suburbia RacingClub
nice pic ... suburbia rulssss
|
Re: Suburbia RacingClub
Caz sa sti k nu se supara nimeni daca puneai pozele umpik mai mici... ;) .. oricum nice cars si nice ce faceti cu ele ;) ... vineri sper sa iasa pe putin cat data trecuta :)
Bafta multa baieti ... |
Re: Suburbia RacingClub
omfg dc drq am lipsit yo vineri ..
|
Re: Suburbia RacingClub
multumesc Blondule
Ce sa fac mai Rebelule... mi`a fost mare lene sa le micsorez :D P.S. Un nou membru ! Vladutz (BMW 318i) |
Re: Suburbia RacingClub
frumoase masini :D am avut ocazia vineri sa le si vedem la treaba...
baieti , vinerea asta mai facem o paranghelie ? :-P |
Re: Suburbia RacingClub
nu stiu sigur... nu promit ... baietzii se pregatesc de showul de sambata!
dar poate fac tot posibilul sa venim 2-3 :twisted: |
Re: Suburbia RacingClub
dupa .. peste 1500 de poze modificate si peste 5000 poze .. facute.. fara sa le prelucrez.. cred ca-mi permit sa-ti recomand urmatoarele ..
: - gaseste noaptea .. cand ai de gand sa mai faci poze, un stalp care sa aibe un bec deasupra ... lasa aparatul pe jos .. sau pe un pachet de tigari .. da sa fie nemiscat.. sau pe un trepied daca ai .. da-i sa-ti faca poza dupa 2 secunde dupa ce-ai apasat pe buton .. si pune-i un timp de expunere de 4-5 secunde , te orientezi ,adevarat, nu e greu , o sa reusesti , nu mai folosi blitzul noaptea, ca nu-ti iese nimic ,eu unu nu inteleg nimic din pozele astea.. ;) daca mai sare unu la cearta dupa postu asta ii transmit dp acum ./. ! e doar un sfat.. incearca , o sa-ti placa ;) salut |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning