![]() |
Re: O Vind La Licitatie
inseamna ca tot ce e in cutie e nou.asa vine,cu denumirea de kit reparatie,care cuprinde filtru ,o-ringuri noi,semeringuri si garnituri.cutia e in garantie nici rodajul de 1500km nu-l are facut
|
Re: O Vind La Licitatie
1 Attachment(s)
stie cineva vreun site cu iubitori de masini americane?aici nu sint decit iubitori de discutii.!scuze ,nu vreau sa ofensez pe nimeni:-P
|
Re: O Vind La Licitatie
nu ofensezi pe nimeni ! stai linstit ! ca doara trebuia sa specifici ce site cauti, nu ? ca altfel poate lumea iti indica un site unde se vand masini la licitatie sau lowrider-uri sau poate si mai rau.... hot-rod -uri....... si poate nu aceste sit-uri le cauti :) :) :)
UP pt. stapan ca stie ce vrea de la viata si e serios tun :) |
Re: O Vind La Licitatie
dupa umila mea parere masina nu e departe de nici una din categorii.Masina arata mult mai cool in realitate.cred ca trebuia un filmulet in loc de poze.Cei care o vad in realitate o admira sincer.in tirguri se stringe lumea buluc.din pacate doar sa o admire.
|
Re: O Vind La Licitatie
chiar nimeni nu vrea un MOTOR?
|
Re: O Vind La Licitatie
mai sint 2 ore si gata oferta,grabiti-va
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning