Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   O Vind La Licitatie (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/28888-vind-licitatie.html)

johnny59 12-12-06 13:27

Re: O Vind La Licitatie
 
inseamna ca tot ce e in cutie e nou.asa vine,cu denumirea de kit reparatie,care cuprinde filtru ,o-ringuri noi,semeringuri si garnituri.cutia e in garantie nici rodajul de 1500km nu-l are facut

johnny59 12-12-06 17:35

Re: O Vind La Licitatie
 
1 Attachment(s)
stie cineva vreun site cu iubitori de masini americane?aici nu sint decit iubitori de discutii.!scuze ,nu vreau sa ofensez pe nimeni:-P

szambi77 12-12-06 18:30

Re: O Vind La Licitatie
 
nu ofensezi pe nimeni ! stai linstit ! ca doara trebuia sa specifici ce site cauti, nu ? ca altfel poate lumea iti indica un site unde se vand masini la licitatie sau lowrider-uri sau poate si mai rau.... hot-rod -uri....... si poate nu aceste sit-uri le cauti :) :) :)

UP pt. stapan ca stie ce vrea de la viata si e serios tun :)

johnny59 12-12-06 19:58

Re: O Vind La Licitatie
 
dupa umila mea parere masina nu e departe de nici una din categorii.Masina arata mult mai cool in realitate.cred ca trebuia un filmulet in loc de poze.Cei care o vad in realitate o admira sincer.in tirguri se stringe lumea buluc.din pacate doar sa o admire.

johnny59 13-12-06 13:21

Re: O Vind La Licitatie
 
chiar nimeni nu vrea un MOTOR?

johnny59 13-12-06 21:18

Re: O Vind La Licitatie
 
mai sint 2 ore si gata oferta,grabiti-va


All times are GMT +2. The time now is 07:33.

- Copyright 2026 4Tuning