Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - dog99 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/287144-machete-lucru-dog99.html)

bmwh548 29-11-11 16:05

Re: Machete in lucru - dog99
 
Incearca sa faci pozele mai clare, e pacat sa nu se vada bine rezultatul.

lusian 29-11-11 16:07

Re: Machete in lucru - dog99
 
Frumusele. :cool::cool::cool:

dog99 29-11-11 16:08

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 4748219)
Incearca sa faci pozele mai clare, e pacat sa nu se vada bine rezultatul.

corect.sper sa imi iau un aparat cat mai curand;)
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 4748222)
Frumusele. :cool::cool::cool:

mersi

strada 29-11-11 16:40

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by dog99 (Post 4748224)
corect.sper sa imi iau un aparat cat mai curand;)


mersi

Salut.Frumoase modele.Daca se poate spune-ne si noua provenienta jantelor de pe dacia 1300(maro,cred)MUltumesc.

dog99 29-11-11 21:52

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by strada (Post 4748303)
Salut.Frumoase modele.Daca se poate spune-ne si noua provenienta jantelor de pe dacia 1300(maro,cred)MUltumesc.

mersi. jantele sunt de la maisto 1/64 all stars

don_eduardo37 30-11-11 16:49

Re: Machete in lucru - dog99
 
Na ca mi-ai luat-o inainte cu 1300-le cu alta culoare...ce e drept ala maro e si singurul care-mi place....e si chestia ca-mi place foarte clean....
Trabant cabrio am vazut cred scos direct cabrio, vazusem in Piatra Neamt la o librarie, pe cutie scria top gear....tot 1:43 era parca. Am vrut sa merg sa il iau daca e trabant dar mi-am luat o Volga... .
Imi place mult Break-ul albastru care sincer e super beton cum l-ai aranjat...sper ca neclaritatea e de vina la poza respectiva:rolleyes2...

bmwh548 30-11-11 18:07

Re: Machete in lucru - dog99
 
Daca scria Topgear nu e Trabant, probabil e cabrio-ul folosit de James May pentru proba de masino-barca (nu mai tin minte ce model era exact).

don_eduardo37 30-11-11 19:05

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 4750794)
Daca scria Topgear nu e Trabant, probabil e cabrio-ul folosit de James May pentru proba de masino-barca (nu mai tin minte ce model era exact).

Era tot in 2 usi, tot faruri rotunde, din lateral parea trabant, si era ..... ROZ:lol:....daca mai ajung in oras, trec pe acolo si ma uit;).

Auras 26 03-12-11 00:19

Re: Machete in lucru - dog99
 
Foarte reusite :shock:

darck_angel64 11-12-11 21:52

Re: Machete in lucru - dog99
 
frumos dar foarte migalos, cred :D

aditzaa 14-12-11 20:23

Re: Machete in lucru - dog99
 
Salut!A iesit bine breck-ul dar prinderea la remorca este prea mare incearca sa o modifici pentru ca este foarte groasa.

Dacia maro a iesit foarte bine dau bine si jantele alea pe ea.
Bafta dog in continuare!

dog99 15-12-11 11:26

Re: Machete in lucru - dog99
 
6 Attachment(s)
noutati.

discfata 15-12-11 16:25

Re: Machete in lucru - dog99
 
ffffff tare!!
imi poti spune din ce faci proiectoarele?

dmo.mihai 04-01-12 15:08

Re: Machete in lucru - dog99
 
hai cu dacia de dubai ca sunt curios cum va iesi la final

2010 04-01-12 20:23

Re: Machete in lucru - dog99
 
Arata tare bine vitrina aia..


All times are GMT +2. The time now is 07:33.

- Copyright 2026 4Tuning