![]() |
Re: Machete in lucru - dog99
Incearca sa faci pozele mai clare, e pacat sa nu se vada bine rezultatul.
|
Re: Machete in lucru - dog99
Frumusele. :cool::cool::cool:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Na ca mi-ai luat-o inainte cu 1300-le cu alta culoare...ce e drept ala maro e si singurul care-mi place....e si chestia ca-mi place foarte clean....
Trabant cabrio am vazut cred scos direct cabrio, vazusem in Piatra Neamt la o librarie, pe cutie scria top gear....tot 1:43 era parca. Am vrut sa merg sa il iau daca e trabant dar mi-am luat o Volga... . Imi place mult Break-ul albastru care sincer e super beton cum l-ai aranjat...sper ca neclaritatea e de vina la poza respectiva:rolleyes2... |
Re: Machete in lucru - dog99
Daca scria Topgear nu e Trabant, probabil e cabrio-ul folosit de James May pentru proba de masino-barca (nu mai tin minte ce model era exact).
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Foarte reusite :shock:
|
Re: Machete in lucru - dog99
frumos dar foarte migalos, cred :D
|
Re: Machete in lucru - dog99
Salut!A iesit bine breck-ul dar prinderea la remorca este prea mare incearca sa o modifici pentru ca este foarte groasa.
Dacia maro a iesit foarte bine dau bine si jantele alea pe ea. Bafta dog in continuare! |
Re: Machete in lucru - dog99
6 Attachment(s)
noutati.
|
Re: Machete in lucru - dog99
ffffff tare!!
imi poti spune din ce faci proiectoarele? |
Re: Machete in lucru - dog99
hai cu dacia de dubai ca sunt curios cum va iesi la final
|
Re: Machete in lucru - dog99
Arata tare bine vitrina aia..
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning