![]() |
Re: Vacante in Romania - 2007
salut
eu zic sa ne intalnim si sa mergempe la vreun show auto , prin europa , geneva , paris ceva vedem noi , asta ar fi marfa . acasa merg la sfarsitul lui sept. ultimile doua sapt. din sept. am fost in vara doua sapt. putin pe la munte si gata , ami place sa merg doar in vacanta. dan |
Re: Vacante in Romania - 2007
in primul rand, La multi ani ! si va dorest tuturor cei de peste granite sa va ajute dumnezeu, si sa va dea multa sanatete ca sa puteti sa va indepliniti toate visurile !
si in al 2ilea rand... e ceineva acasa?? vorba vine... acasa |
Re: Vacante in Romania - 2007
La multi ani la toata lumea
Eu am fost acasa de anul nou, l-am facut la munte cu mai multi prieteni. Nu este loc ca in romania cand esti pus pe distractie si ai cu cine :) |
Re: Vacante in Romania - 2007
fost in ro in vara 2006 lasat gust amar si scarba , nu ma mai intorc veci prefer aruba hawai sau altceva de romania m-am scarbit prea tare
|
Re: Vacante in Romania - 2007
dar nu ai deloc familie acolo?
Eu numai pt ai vedea pe ei ma mai duc ca altfel nici ca as mai da prea curand....sunt asa de multe locuri frumoase in lume de vazut. |
Re: Vacante in Romania - 2007
am familie si prieteni dar de aia este webcam si telefon
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
|
Re: Vacante in Romania - 2007
BUN sokeremisa ..
mai am 3 saptamani de insula si pe urma ma imbarc imigrant spre Romania pt concediul de Paste ! sincer astept cu nerabdare intr-un fel .. in altul .. ma gandesc la alte tari pt concediu ! mai multe .. ma pot pronunta .. in timp ce , sau dupa ce ma intorc ! |
Re: Vacante in Romania - 2007
hahah te duci cu mitshushity in romania ? sau cu trenu ? si daca meri mai poti sa te intorci inapoi?
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Mai am 3 saptamani si ma duc din nou. Nu pot sa fiu fara vacante acolo. Am fost si in Thailanda/USA, toata europa dar nu se compara cu sentimentul de acasa. Distractie, prietenie, tot timpul ceva de facut.
Deja numar zilele si orele pana ajung la oradea :) |
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
nu .la prima .. nu la a 2-a si da la a3-a. |
Re: Vacante in Romania - 2007
Cu ocazia vizitei in ro te-a facut conducerea si Redactor 4T :)...Felicitari
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
pe bune ... ma rog .. asta poate e datorita altor chestii ! Bogdane oricum tu ai niste buline de la mine .. pt mai multe chestii ! Ontopic : sper pe la vara sa ma duc cu Mister Bishi pana in Ro .. |
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning