Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Vacante in Romania - 2007 (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/28573-vacante-romania-2007-a.html)

passat 1.8T 05-01-07 23:17

Re: Vacante in Romania - 2007
 
salut
eu zic sa ne intalnim si sa mergempe la vreun show auto , prin europa , geneva , paris ceva vedem noi , asta ar fi marfa . acasa merg la sfarsitul lui sept. ultimile doua sapt. din sept. am fost in vara doua sapt. putin pe la munte si gata , ami place sa merg doar in vacanta.
dan

Fixius 06-01-07 22:12

Re: Vacante in Romania - 2007
 
in primul rand, La multi ani ! si va dorest tuturor cei de peste granite sa va ajute dumnezeu, si sa va dea multa sanatete ca sa puteti sa va indepliniti toate visurile !
si in al 2ilea rand... e ceineva acasa?? vorba vine... acasa

RaZvY_ 10-01-07 16:28

Re: Vacante in Romania - 2007
 
La multi ani la toata lumea

Eu am fost acasa de anul nou, l-am facut la munte cu mai multi prieteni. Nu este loc ca in romania cand esti pus pe distractie si ai cu cine :)

draculas 12-01-07 03:59

Re: Vacante in Romania - 2007
 
fost in ro in vara 2006 lasat gust amar si scarba , nu ma mai intorc veci prefer aruba hawai sau altceva de romania m-am scarbit prea tare

pimp_lex 12-01-07 21:41

Re: Vacante in Romania - 2007
 
dar nu ai deloc familie acolo?

Eu numai pt ai vedea pe ei ma mai duc ca altfel nici ca as mai da prea curand....sunt asa de multe locuri frumoase in lume de vazut.

draculas 13-01-07 01:27

Re: Vacante in Romania - 2007
 
am familie si prieteni dar de aia este webcam si telefon

CJ-01-WOB 13-01-07 21:41

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 696189)
am familie si prieteni dar de aia este webcam si telefon

good point ! hi hi hi

alex_g 14-01-07 04:37

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 694980)
fost in ro in vara 2006 lasat gust amar si scarba , nu ma mai intorc veci prefer aruba hawai sau altceva de romania m-am scarbit prea tare

Sincer si eu,dar sa nu uitam ca suntem romani si asa vom ramane pt totdeuna.Imi face placere sa merg anual in Romania dar in vacanta sa-mi revad familia si prietenii.

CJ-01-WOB 17-03-07 01:31

Re: Vacante in Romania - 2007
 
BUN sokeremisa ..
mai am 3 saptamani de insula si pe urma ma imbarc imigrant spre Romania pt concediul de Paste !

sincer astept cu nerabdare intr-un fel .. in altul .. ma gandesc la alte tari pt concediu !
mai multe .. ma pot pronunta .. in timp ce , sau dupa ce ma intorc !

draculas 17-03-07 07:11

Re: Vacante in Romania - 2007
 
hahah te duci cu mitshushity in romania ? sau cu trenu ? si daca meri mai poti sa te intorci inapoi?

RaZvY_ 17-03-07 15:02

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Mai am 3 saptamani si ma duc din nou. Nu pot sa fiu fara vacante acolo. Am fost si in Thailanda/USA, toata europa dar nu se compara cu sentimentul de acasa. Distractie, prietenie, tot timpul ceva de facut.

Deja numar zilele si orele pana ajung la oradea :)

CJ-01-WOB 17-03-07 15:23

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 802469)
hahah te duci cu mitshushity in romania ? sau cu trenu ? si daca meri mai poti sa te intorci inapoi?


nu .la prima .. nu la a 2-a si da la a3-a.

BogdanNZ 18-03-07 00:48

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Cu ocazia vizitei in ro te-a facut conducerea si Redactor 4T :)...Felicitari

CJ-01-WOB 18-03-07 01:44

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Originally Posted by BogdanNZ (Post 803812)
Cu ocazia vizitei in ro te-a facut conducerea si Redactor 4T :)...Felicitari

JUR ca daca nu imi ziceai nu vedeam !!!!!!
pe bune ...
ma rog .. asta poate e datorita altor chestii !
Bogdane oricum tu ai niste buline de la mine .. pt mai multe chestii !


Ontopic : sper pe la vara sa ma duc cu Mister Bishi pana in Ro ..

BogdanNZ 18-03-07 02:28

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Ontopic : sper pe la vara sa ma duc cu Mister Bishi pana in Ro ..
Da...e misto cand esti totusi aproape!(in sensul ca macar e pe acelasi continent...chiar daca Irl e insula)

Quote:

Bogdane oricum tu ai niste buline de la mine .. pt mai multe chestii !
Sar'mana sefu' :lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning