Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru-lusian (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/285463-machete-lucru-lusian.html)

lusian 07-11-11 07:38

Re: Machete in lucru-lusian
 
putin off topic, se pare ca cei din afara bacaului nu au curaj sa posteze;)) :twisted::twisted::twisted:

Andrei10 07-11-11 09:18

Re: Machete in lucru-lusian
 
imi place cum lucrezi.spor la lucru in continuare!!

lusian 11-11-11 19:46

Re: Machete in lucru-lusian
 
6 Attachment(s)
Salut,
Azi am gasit niste timp liber si am fost si am cumparat niste poxipol ( abia acasa mi am dat seama ca trebuia sa iau poxilina dar cred ca e okey si poxipol) si niste decanol. Bun.
Am luat una bucata macheta Mercedes MM 300 Slr si am inceput cu pensonul sa intind niste decapol...Am dat 2 maini, maine mai dau inca o mana pentru micile locuri unde a mai ramas niste vopsea... Maine voi incerca de altfel sa si chituiesc( prima tentativa, la fel si decapolul, dar sper sa ma descurc.) Astept sfaturi .
Seara buna.
ps : parca crestea aluatul pe paine;)) cu decapolul

2010 11-11-11 21:17

Re: Machete in lucru-lusian
 
pfff ce curata e acum...

lusian 23-11-11 21:06

Re: Machete in lucru-lusian
 
6 Attachment(s)
Pana una alta si intre timp am luat una bucata macheta Ford Mustang 1/24 Maisto, Old Friend si i-am pus leduri:shock::shock::shock::idea::idea::idea:.
Am luat leduri albe transparente de 3 mm, in serie cu o baterie CR de 3V si un mic intrerupator.
Imi cer scuze pentru unele poze... Enjoy

bmwh548 24-11-11 08:35

Re: Machete in lucru-lusian
 
Xenoane pe un muscle-car vechi, ruginit (sau m rog, asa vor sa lase impresia cei de la Maisto...): combinatia ideala.

lusian 24-11-11 10:15

Re: Machete in lucru-lusian
 
Ledurile is albe:-? dar au iesit mai ciudat in poze:-? Parca ai putina dreptate:-? Poate le voi pune niste leduri galbene...:-?


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning