Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 negrutza mea (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/284387-e46-negrutza-mea.html)

Daci_84 01-11-11 10:39

re: E46 negrutza mea
 
Cat ti-au luat pe sudatul tobei? Am si eu nevoie de o operatie la a mea.

Jbwkzz 02-11-11 16:24

re: E46 negrutza mea
 
Daci iti trimit pm cu cat ma costat :D

SB09HMM 19-01-12 16:25

Re: E46 negrutza mea
 
nu bagi niciun ban in ea pana in primavara zici huh ? nu faci nimic la exterior pana nu termini partea tehnica zici huh ? :)))) azi am cam schimbat regula asta ....la fel si saptamana trecuta ....pune poze la oamenii astia sa vada cea mai patit paraitoarea aia a ta .... :)mai motzule =))

Jbwkzz 19-01-12 16:48

Re: E46 negrutza mea
 
10 Attachment(s)
Pai daca ma corupi tuh :)))

Deci totul este facut de SB09HMM si eu am asistat cu un sfat o tigare si cu privirea :)).

Schimbat:
-Fulie
-Semnalizari smoked by IULY HMM :))
-Vopsit narile negru mat by Iuly HMM again :))
- Folii toata masina inafara de parbriz by Alex KITO

and now some photos xD

Jbwkzz 19-01-12 16:50

Re: E46 negrutza mea
 
5 Attachment(s)
More PHOTOS

Daci_84 19-01-12 17:03

Re: E46 negrutza mea
 
Semnalele schimbate sau colantate? Pret? Arata misto, spor la modificat in continuare!

Jbwkzz 19-01-12 17:06

Re: E46 negrutza mea
 
Schimbate ! 120 lei calitate OEM ;)

Daci_84 19-01-12 17:11

Re: E46 negrutza mea
 
Quote:

Originally Posted by Jbwkzz (Post 4835940)
Schimbate ! 120 lei calitate OEM ;)

De unde le-ai luat, aveau si lateralele? Pret folie?

Nosfer 19-01-12 22:47

Re: E46 negrutza mea
 
eee asa mai mergeeeeee :rolleyes2 blacked out, zici ca e alta masina :D astept s-o vad dimineata :))

Nosfer 22-01-12 17:11

Re: E46 negrutza mea
 
tare masina live :D sper sa fie doar inceputul chestiile astea.. apoi sa- vina suspensia, m packet, jante... mai trebuie schimbata o piesa, dintre volan si scaun si e ok :)))

Jbwkzz 22-01-12 17:14

Re: E46 negrutza mea
 
Incet incet o sa vina toate :D , si la a ta ar trebui schimbata acea piesa ca e dusa ... :))

ms99ass 15-02-12 14:23

Re: E46 negrutza mea
 
Ce bine poate arata un E46 modificat cu bun-gust! Tine-o tot asa!:lol:

bofanel 16-02-12 02:39

Re: E46 negrutza mea
 
Frumoasa masina ! .... nush cum sa fac si eu cu narile alea ca le am vopsit de 3 ori pana acum :)) !!!

Daci_84 17-02-12 11:53

Re: E46 negrutza mea
 
Quote:

Originally Posted by bofanel (Post 4883193)
Frumoasa masina ! .... nush cum sa fac si eu cu narile alea ca le am vopsit de 3 ori pana acum :)) !!!

fa-le cu autocolant negru si nu mai ai treaba

Jbwkzz 22-02-12 20:24

Re: E46 negrutza mea
 
ms99ass: multumesc mult

bofanel: mie mi-a sarit vopseaua de pe nari din cauza la jetul de la spalatorie si le-am colantat acuma asta fiind o solutie provizorie ca vreau sa iau capota de facelift :D


All times are GMT +2. The time now is 13:34.

- Copyright 2026 4Tuning