Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 316i (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/283371-bmw-e46-316i.html)

stylemann86 16-11-11 13:07

Re: BMW E46 316i
 
Mersi de "ajutor" si de informatii, dar la banii aia e unul stok, eu am investit in ea peste 2500 de euro. Recunosc ca nu se scoate investia din tuning dar nici nu pot sa o vand cu pretul unuia stok. Si nu ma grabesc sa o dau, masina arata bine, merge perfect..

kathalin 17-11-11 18:20

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by stylemann86 (Post 4718135)
Mersi de "ajutor" si de informatii, dar la banii aia e unul stok, eu am investit in ea peste 2500 de euro. Recunosc ca nu se scoate investia din tuning dar nici nu pot sa o vand cu pretul unuia stok. Si nu ma grabesc sa o dau, masina arata bine, merge perfect..

Eu nu am nimic cu tine , dar si al tau este foarte stock, in afara de bad-boy care e 50 euro si vopsitu capotei, plafonului, porbagajului si stopuri led ,este chel, nu ai nici macar geamuri electrice spate,etc.....

stylemann86 18-11-11 08:43

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 4721334)
Eu nu am nimic cu tine , dar si al tau este foarte stock, in afara de bad-boy care e 50 euro si vopsitu capotei, plafonului, porbagajului si stopuri led ,este chel, nu ai nici macar geamuri electrice spate,etc.....

Mai daca esti tu atat de destept fa un calcul la urmatoarele: jante 17, suspensie sport reglabila, faruri cu lupa plus angel-eyes care nu vin stok, nari schimbate, stopuri pe led, vopsitul, folia Llumar, aripi umflate si capota bad-boy care tin sa te anunt ca nu ti-o face nimeni cu 50 de euro cat ai zis, poate carpacii de cartier pe care ii cunosti tu da si le dai o bere la manopera. Ah am uitat sa trec si sistemul audio Mp3 pioneer + statie si subwoofer Crunch 400w rms care este montat pe masina. In fine nu trebuie sa ma justific eu tie.
Si te rog sa te abtii de la aprecieri pentru ca nu de asta am deschis thread-ul, daca era la rubrica "masina mea" puteai sa comentezi cat vroiai. Aici se vinde o masina, DACA bineinteles te intereseaza, pui intrebari, ti se va raspunde, daca nu vezi-ti de treaba ta. Si la urma urmei fiecare stie ce vinde.

kathalin 18-11-11 10:09

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by stylemann86 (Post 4722563)
Mai daca esti tu atat de destept fa un calcul la urmatoarele: jante 17, suspensie sport reglabila, faruri cu lupa plus angel-eyes care nu vin stok, nari schimbate, stopuri pe led, vopsitul, folia Llumar, aripi umflate si capota bad-boy care tin sa te anunt ca nu ti-o face nimeni cu 50 de euro cat ai zis, poate carpacii de cartier pe care ii cunosti tu da si le dai o bere la manopera. Ah am uitat sa trec si sistemul audio Mp3 pioneer + statie si subwoofer Crunch 400w rms care este montat pe masina. In fine nu trebuie sa ma justific eu tie.
Si te rog sa te abtii de la aprecieri pentru ca nu de asta am deschis thread-ul, daca era la rubrica "masina mea" puteai sa comentezi cat vroiai. Aici se vinde o masina, DACA bineinteles te intereseaza, pui intrebari, ti se va raspunde, daca nu vezi-ti de treaba ta. Si la urma urmei fiecare stie ce vinde.

Datorita rugaminti tale nu voi mai posta, in schimb daca esti curios iti trimit pe pm calculul elementelor adaugate de tine, si vezi ca vorbesc in cunostiinta de cauza vis a vis de pretul real al masinii pentru ca si eu am avut un e46 net superior .Se vede ca ai bagat ceva banii, dar niciodata nu o sa scoti banii!!!
P.S.Sper sa nu fie cu suparare, e doar o discutie legata de masina, nu o lua personal!

stylemann86 21-11-11 12:28

Re: BMW E46 316i
 
E parerea ta, poti sa imi trimiti pm, chiar sunt curios ce calcul ai facut tu.
Uppp!!!

stylemann86 27-11-11 15:34

Re: BMW E46 316i
 
Uppp!! 6500 negociabil.

stylemann86 30-11-11 18:57

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

robert_bobik 06-12-11 10:02

Re: BMW E46 316i
 
6500???e46 din semnatura+ce?????pana la6500?

stylemann86 06-12-11 20:25

Re: BMW E46 316i
 
Pret nou.. 6200 negociabil!! Sau schimburi cu masina clasa mica..

stylemann86 11-12-11 22:35

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 19-12-11 20:59

Re: BMW E46 316i
 
Upp! 6000 euro.

stylemann86 29-12-11 23:14

Re: BMW E46 316i
 
5800 euro sau schimb cu auto cu motor mic..

stylemann86 02-01-12 16:21

Re: BMW E46 316i
 
Pret nou 5500 euro..

stylemann86 05-01-12 15:52

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 07-01-12 19:35

Re: BMW E46 316i
 
upp!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

- Copyright 2026 4Tuning