![]() |
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Pana acum avem asa:
emu = 2 negre ziemenz = 1 neagra silviu = 1 gri deschis JimGod = 1 neagra zahharia = 1 neagra cu cusaturi rosii cosmin mano = 1 gri UTH = 1 neagra Lymbutza = 1 neagra ................. = 1 neagra cu cusatura rosie! P.S. Cine mai doreste sa se treaca pe lista ! Teoretic pe 18 plec din Bucuresti si pe 20 ma intorc cu tot cu huse! Sunt 10 bucati pana acum! |
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Quote:
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Spune-mi te rog daca ai posibilitatea de a face una dintr-un material care sa fie destul de apropiat de Alcantara. Sau cat material este necesar pentru a face posibila imbracarea cum doresc ?
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
nu avem material asemanator cu alcantara....cel mai bine ne vedem intr-o zi si-ti arat o husa de cotiera pentru a-ti face o idee cat material sa iti cauti...tu zici bine ce zici :-P
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
cotierele au ajuns la bucuresti....de maine puteti veni sa le luati...:-P
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Quote:
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Quote:
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
salut,trimiti si prin curier?ms
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
salut, nu trimit prin curier, imi pare rau...
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Salut, sunt si eu pe lista cu una neagra! Multumesc
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
byalex85yo - 1 neagra!
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Recomand!
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
cei care nu au venit sa-si ridice husele sunt rugati s-o faca altfel le vand....
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
topicul se poate inchide, nu mai aduc nicio cotiera!
|
Re: Vand huse pentru cotiere e36
Ciao vreau si eu o husa neagra . Se mai poate ? Merci .
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning