![]() |
Re: Citroen Berlingo
Interesanta jucaria. Stiam de ea de ceva vreme, dar nu am vazut nicio poza vreodata cu ea. Eram interesat la un moment dat ce s-ar putea scoate dintr-un 1.6 HDI cu o turbina de 330d, GT 2256 cred ca este turbina. Acum ca am vazut asta mi-a revenit curiozitatea. :D Eventual as fi interesat si ce alte piese ar mai trebui.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:37. |
- Copyright 2026 4Tuning