Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   CUMPAR BMW E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/279786-cumpar-bmw-e30.html)

SiloS@1300 30-09-11 15:10

Re: CUMPAR BMW E30
 
Asta e dupa vorba aia din batrani: "ban la ban trage"!

BKB_NAT 01-10-11 09:25

Re: CUMPAR BMW E30
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...-e30-323i.html

(!8Y_M 04-10-11 21:31

Re: CUMPAR BMW E30
 
up up up up
nu-si vinde nimeni jucaria de plush?

(!8Y_M 06-10-11 09:50

Re: CUMPAR BMW E30
 
up...950E (4000lei).. ultimul pret...

55bbs 07-10-11 13:51

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by (!8Y_M (Post 4627682)
up...950E (4000lei).. ultimul pret...

vezi la mine in post k am un cabrio tzipla dar e pe bulgaria , pret f negociabil

(!8Y_M 07-10-11 16:27

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by 55bbs (Post 4630163)
vezi la mine in post k am un cabrio tzipla dar e pe bulgaria , pret f negociabil

WOW... chiar ca tzipla... din pacate nu e ce caut... ma intereseaza inmatriculat si cu seriile in regula... multumesc oricum si bft la vanzare!!

(!8Y_M 09-10-11 16:42

Re: CUMPAR BMW E30
 
uuuupppp...


950E (4000roni)


eventual ofer si o masina de dus la programul rabla.. functionala...

LAFv8 09-10-11 17:03

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by (!8Y_M (Post 4605178)
Dupa cum spune si titlu.. sunt interesat sa achizitionez un "ursulet"
Nu conteaza daca e in 2 sau 4 usi...
De preferat sa fie bucuresti sau imprejurimi...inmatriculat, motor 1.8 dar cel mai important lucru sa aibe SERIILE IN REGULA (carte talon masina)

buget 500E

va astept cu oferte pe forum/pm

o zi buna va doresc:)

am si eu un bauer targa la bani astia in perfecta stare

(!8Y_M 09-10-11 17:28

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 4634202)
am si eu un bauer targa la bani astia in perfecta stare

sa nu-mi zici ca ala de prin 70`-75`:)) hai ca tre sa o vad si pe asta.. o sa-mi fac drum zilele astea sa ajung pe la tine... e la garaj?

oricum vin doar sa-l vad:P eu tot urs imi caut.. intre timp a crescut si bugetul:))

Semnat: ala cu bicicleta chopper de acum cateva luni:D

(!8Y_M 11-10-11 11:36

Re: CUMPAR BMW E30
 
UUUUPPPPP

1.8, jante tabla, cauciucuri macar 50-60% potenta (de preferat de iarna), nu ma intereseaza trapa, geamuri electrice (macar), de preferat 2usi.. dar merge si in 4 fara probleme:P
sa fie in regula cu actele si sa mai aibe macar 2-3 luni de itp

1000E + o masina de rabla.. deci total undeva la 1350 dar beneficiarul ajunge la 1900e

lopezz 12-10-11 18:48

Re: CUMPAR BMW E30
 
ti-l dau p al meu cu 800e

(!8Y_M 12-10-11 18:55

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4641131)
ti-l dau p al meu cu 800e

ma suna un prieten acum 2 zile...

"bileeeeeee".. ti-am gasit urs.. sa moara mama.. e @#$%^ (organul sexual feminin)... are motor de 2.3.. de M... e criminala masina.. iti dai seama cum trage... bla bla bla.. ma tine ala juma de ora la telefon.. eu.. ce? care? cand? cat? dupa ceva timp imi zice.. da.. tre sa-l vopsesti.. e gri si cu botu alb... si vrea 1300:P... si m-a bufnit rasu.. pt ca ma uitasem cu 15 min inainte pe forumul tau.. si stiam ce cum si cat:P

e interesanta masina.. dar eu vreau urs ca masina de zi cu zi... si deia caut un 1.8...taxe, impozite mici sa-l aranjez putin.. si atat.. nu de alergat.. cel putin nu acum:P

bft la vanzare

lopezz 12-10-11 20:37

Re: CUMPAR BMW E30
 
1300 e in afis la vanzare negociabil . mersi .daca nu il vand il vopsesc si il tin

(!8Y_M 14-10-11 13:11

Re: CUMPAR BMW E30
 
UUUPPPPP

1.8, injectie, jante tabla, cauciucuri macar 50-60% potenta (de preferat de iarna), nu ma intereseaza trapa, geamuri electrice (macar), de preferat 2usi.. dar merge si in 4 fara probleme:P
sa fie in regula cu actele si sa mai aibe macar 2-3 luni de itp

1000E + o masina de rabla.. deci total undeva la 1350 dar beneficiarul ajunge la 1900e

(!8Y_M 16-10-11 10:17

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by (!8Y_M (Post 4644609)
UUUPPPPP

1.8, injectie, jante tabla, cauciucuri macar 50-60% potenta (de preferat de iarna), nu ma intereseaza trapa, geamuri electrice (macar), de preferat 2usi.. dar merge si in 4 fara probleme:P
sa fie in regula cu actele si sa mai aibe macar 2-3 luni de itp

1000E + o masina de rabla.. deci total undeva la 1350 dar beneficiarul ajunge la 1900e

uuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning