![]() |
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
la euro 2 2231 cm3, abs, aer automata cam cat ar fii taxa?
|
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
dureaza cam 1 an si 2 luni pana iti recuperezi banii pe taxa
|
Re: Taxa ?!
Salutare! aveti idee ptr un Opel Astra din '92 motor 1.4,euro2, fara aer si alte prostii cam cat ar fi taxa? am calculat pe AutoVit si da cam mult.Va multumesc!
|
Re: Taxa ?!
din cate stiu eu acele calculatoare de pe net iti da suma intreaga,iar tu ar trebui sa iei in considerare si deprecierea care daca nu ai "alte prostii" cum zici tu ar trebui sa scada cu app. 50%
|
Re: Taxa ?!
Asta inseamna vreo 4000 de euro,nici nu merita,asta e, la dezmembrat cu ea!
|
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
no atunci imi place despre ei...din cate stiu eu de la 1 ianuarie 2011 au marit taxa cu nu stiu cat la suta dupa care acuma ca au ieftinit-o cu 30% adica o adus-o cam tot acolo unde era anu trecut si nici nu mai fac depreciere?!...chiar se joaca cu noi ca cu niste prosti...
|
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
aveti idee cam cat ar ajunge taxa pentru un golf 3, din '97, motor 1.4 AEX?
multumesc |
Re: Taxa ?!
Quote:
g4 din cate stiu eu nu are euro3 la benzina |
Re: Taxa ?!
Quote:
|
Re: Taxa ?!
pai g4 99 e euro2 ,au zis bine
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning