![]() |
Re: Vand Memorie Ram
@slim4r5 spune-mi te rog memoriile de 512 ce firma sunt..si ce frecventa ms
|
Re: Vand Memorie Ram
25 RON pe aia de 128! O iau pe loc! Astept raspuns cu un ultim pret al tau
|
Re: Vand Memorie Ram
mai mari de 128 si SDR sa fie, ai? m-ar interesa 256
|
Re: Vand Memorie Ram
nu mai am din acelea de 512 si nici sdram mai mari nu am e singura de 128 ca re o mai am.... ai pm
|
Re: Vand Memorie Ram
sau dat ! CLOSED
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:49. |
- Copyright 2026 4Tuning