Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Memorie Ram (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/27820-vand-memorie-ram.html)

mache_rau 25-11-06 05:51

Re: Vand Memorie Ram
 
@slim4r5 spune-mi te rog memoriile de 512 ce firma sunt..si ce frecventa ms

Mas 03-12-06 12:39

Re: Vand Memorie Ram
 
25 RON pe aia de 128! O iau pe loc! Astept raspuns cu un ultim pret al tau

Mas 03-12-06 12:40

Re: Vand Memorie Ram
 
mai mari de 128 si SDR sa fie, ai? m-ar interesa 256

Slim29 03-12-06 22:49

Re: Vand Memorie Ram
 
nu mai am din acelea de 512 si nici sdram mai mari nu am e singura de 128 ca re o mai am.... ai pm

Slim29 04-12-06 20:24

Re: Vand Memorie Ram
 
sau dat ! CLOSED


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning