Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

vali-tgm 24-11-06 19:32

Re: interior oltcit
 
zici ca e thread privat...numa noi doi vb :D sau numa noi avem timp de pierdut pe forum :D

Magos 24-11-06 19:34

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by vali-tgm (Post 635484)
zici ca e thread privat...numa noi doi vb :D sau numa noi avem timp de pierdut pe forum :D

cred ca ultima ;;)

vali-tgm 24-11-06 19:41

Re: interior oltcit
 
1 Attachment(s)
mie cel al DES-ului mi-a placut ca interior....bord destul de simplut si scaune misto si frumos imbracate super gust super rafinament.

bodyspeed 24-11-06 20:24

Re: interior oltcit
 
4 Attachment(s)
daca vreti nu vb pe mess.;) .... aici nu e chat;) ... si sa nu fiu offtopic...;)
interioare...

Magos 26-11-06 13:10

Re: interior oltcit
 
...Nu mai vine nimeni cu idei?? Baieti!! Va credeam mai inventivi!! :-<

B-14-BYE 26-11-06 13:13

Re: interior oltcit
 
mami.. lasa ca o sa vezi interioru la masina mea..

Magos 26-11-06 13:14

Re: interior oltcit
 
... pai numai noi 3 persoane fataim thread -ul asta?? :)) Oricum, astept ideile voastre..! Raman deschisa la optiuni!! :P

vali-tgm 26-11-06 14:24

Re: interior oltcit
 
vrei sa zici 4 ? :D haha ce pervers o sunat propunerea lui doarr4u17 :D hahaha:P . idei ti-a dat cam tot ce era...de zis. alceva nu mai stiu sa zic. si eu am luato mai usor cu threadul asta sa nu zica lumea ca mi-am facut chat privat cu magos :D

Laure2fast 26-11-06 14:30

Re: interior oltcit
 
2 Attachment(s)
fete de usi

bogdanlascu 26-11-06 17:20

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 637305)
...Nu mai vine nimeni cu idei?? Baieti!! Va credeam mai inventivi!! :-<

ai vazut destule modele ,acum ce faci?

bodyspeed 26-11-06 17:27

Re: interior oltcit
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 637305)
...Nu mai vine nimeni cu idei?? Baieti!! Va credeam mai inventivi!! :-<

poate vrei pe bleo....
in general depinde pe ce vrei sa mergi... ai de ales intre multe materiale.. fiecare avand si avantaje si dejavantaje ...
spre ex alegand piele.... ma rog eco leather vei avea surprinderea sa te incingi vara... doar pana la colt mergand chiar cu geamurile deschise vei iesi din masina... ud ... asa ca trebuie sa pui vara si ceva o husa ... asa cat de cat.. pe scaunul tau ce te mai intereseaza de ceilalti ;)
alegand alt material... nu o sa fie .. la fel ca si pielea.. poate niste velur partea din interior cu piele pe laterale........ alt material.. n-am idee
dar fara huse ca sunt cam naspa in sensul ca cica sunt universale si parca vin ca pe... scaun de lemn.... :lol: naspa...
terminand partea cu tapitatul.. ups am omis se poate ori adapta alte scaune ori sa pui sau iei burete din cele vechi si le faci altfel
urmeaza .. bordul.. o piesa de rezistenta.. poti face multe in primul rand tapitat ca restul interiorului.....poti sa schimbi un pic de ex in locul gurilor de aerisire boxe iar in locul cele centrale un ecran lcd... ce am mai vazut .... ;)
sau altfel schimbate acelea... n-am poze.. cu un bord al unui prieten care a pus un fel de capace peste ele... care se deschid.. asta fiind la partea de sus.... la care mai poti face.. si anume sa scoti butoanele... alea de sus toate sa pui... butoane ca in poza... sory nu mai am poza..:cry:
acum partea de jos cea cu torpedoul.....
aici chiar n-am idee decat sa faci partea de sus +cea cu casetofonul un intreg.. altceva... nu stiu
+ iti poti alege alt pedalier mai sport ori home made.... but hard to made ...
alt schimbator si alta maneta pentru frana de mana.. alt volan... alte manerela deschiderea geamurilor
alte idei... pai pun daca ... se mai dezbate ceva.. pe aici ;)

Laure2fast 26-11-06 17:41

Re: interior oltcit
 
inca un interior de nota 10(body stie :lol: ) https://img217.imageshack.us/img217/6...peedej1.th.jpg

bodyspeed 26-11-06 17:46

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 637613)
inca un interior de nota 10(body stie :lol: ) https://img217.imageshack.us/img217/6...peedej1.th.jpg

dap pacat ca e poza naspa facuta ...........cu tel de unu care ma desconspira... lasa ca am pus folie pe geamuri......:lol: :lol: :lol:
ps inca nu e gata interiorul... de asta no more picture ;)

Laure2fast 26-11-06 17:54

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 637617)
dap pacat ca e poza naspa facuta ...........cu tel de unu care ma desconspira... lasa ca am pus folie pe geamuri......:lol: :lol: :lol:
ps inca nu e gata interiorul... de asta no more picture ;)

ai admiratori :)))) :lol: :lol: :lol:

vali-tgm 26-11-06 17:55

Re: interior oltcit
 
super tare frate....anu viitor apare si oltcitul tau acolo la topul celor mai frumoase oltcituri ;) ce am vazut din amplul tau proiect totul e fain si de bun gust...succes ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:21.

- Copyright 2026 4Tuning