Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/277678-bmw-e30-325t-65-laf-astept-provocari-pinan-500hp.html)

Ricardinho 16-09-11 01:33

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 4587231)
ala na fost un timp cu succes ptr mine,finca eram 2 insi in masina si gumele foarte prapadite cu un unghi foarte cracanat:lol:masina este mult mai bine pregatita si nu mai merg pe 1bar si merg pe 1,3 si sar putea pina la tulcea sa fim mult mai sus in boost:lol:;)

Cand ai fost tu n-am fost la Tulcea ... Portocaliu este M3-ul Laf-ule, uite-te pe topic la mn daca vrei sa-ti faci o idee , daca nu trec pe la tn sa stam la un pahar de vb la garaj , poate gasesc 2-3 acarete sa-mi completez bandourile :)) ... Ai de coupe ? sus pe plafon si dreapta spate la aripa ... ??

Gandeste-te ca aveam slickuri praf erau beton dupa ce le incalzeam parca erau 2 pietre, si eu nebun ca le-am luat ... Si pe VHT 1-2-3 stateam pe loc, patinam in toate abia apoi prindeam aderenta ... cu idioteniile alea cam 13.2 , cu unele bune 12.7 ... cu gume de strada, bine ca am semi-slick noi cam 12.9 .. pe acolo cam asa... Dar nu am nici un fel de turbin / compressor :) ... ASPIRAT de la mama natura :P ..
Ce sa zic bafta multa in tot ce ti-ai propus cu acest urs .. Sa-ti traga asa cum iti vrea inima , ca de mult tot astepti ceva pe sufletu tau, am dreptate ???
Si cum prindem amandoi timp si suntem liberi , ne dam si apoi "invinsul" da o bere ok ? :)

LAFv8 24-09-11 20:14

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 4588238)
Cand ai fost tu n-am fost la Tulcea ... Portocaliu este M3-ul Laf-ule, uite-te pe topic la mn daca vrei sa-ti faci o idee , daca nu trec pe la tn sa stam la un pahar de vb la garaj , poate gasesc 2-3 acarete sa-mi completez bandourile :)) ... Ai de coupe ? sus pe plafon si dreapta spate la aripa ... ??

Gandeste-te ca aveam slickuri praf erau beton dupa ce le incalzeam parca erau 2 pietre, si eu nebun ca le-am luat ... Si pe VHT 1-2-3 stateam pe loc, patinam in toate abia apoi prindeam aderenta ... cu idioteniile alea cam 13.2 , cu unele bune 12.7 ... cu gume de strada, bine ca am semi-slick noi cam 12.9 .. pe acolo cam asa... Dar nu am nici un fel de turbin / compressor :) ... ASPIRAT de la mama natura :P ..
Ce sa zic bafta multa in tot ce ti-ai propus cu acest urs .. Sa-ti traga asa cum iti vrea inima , ca de mult tot astepti ceva pe sufletu tau, am dreptate ???
Si cum prindem amandoi timp si suntem liberi , ne dam si apoi "invinsul" da o bere ok ? :)

gata sef acum te recunosc,face adv ptr o bere da o dai sigur:lol:))) da sef cu cea mai mare placere;)saptamana ce vine trb sami vina un coupe,astept si eu cu a mea finca lam lasat la maer pe dyno de sambata ,a fost cam incarcat si el dar saptamana ce vine este gata,si asa nam mai iesit cu ia pe str de 1 sapt si ma suna toti ca a auzit ca ma batut magaru.deci mananc bataie si cu ea in garaj:lol:

Iulian GTO 26-09-11 15:16

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Daca ajungi la Tulcea,as vrea sa vad cum stam...ca tot vb lumea ...prin cartier!!!

gaju 26-09-11 15:22

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
iulica,dar tu nu ai 500 de cai............

Iulian GTO 27-09-11 05:45

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4607660)
iulica,dar tu nu ai 500 de cai............

:D tdi 101 cu soft!!!.....deci e pana in 500,nu depaseste!

LAFv8 28-09-11 14:29

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Iulian GTO (Post 4607647)
Daca ajungi la Tulcea,as vrea sa vad cum stam...ca tot vb lumea ...prin cartier!!!

ce vb lumea?da cu cea mai mare placere,zimi cand?

LAFv8 28-09-11 15:47

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4607660)
iulica,dar tu nu ai 500 de cai............

daca nu este pe bani ,provoc si masini pinan 1000cp:lol:

LAFv8 28-09-11 15:54

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Iulian GTO (Post 4607647)
Daca ajungi la Tulcea,as vrea sa vad cum stam...ca tot vb lumea ...prin cartier!!!

vb prin cartier, este vb scoasa de u,ca asa vb si cand aveam v8 ,le spuneai la toti ca ce sati faca tie lafu cal bati rau;)si cand neam intalnit pe a2 am venit dupe tine ai oprit in parcare si iai deschis capota ca si cum aveai prob;)eu veneam dupe u sa rez prob pe care u leo spuneai la toti ca ma bati,iar acum daca din nou vb lumea prin cartier iti rsp ca ptr cartier ca te spulber din ori ce pozitie:lol:))))))ne dam cand vrei u;)bafta cu masinutza ta

Guwy 28-09-11 21:00

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 4611722)
vb prin cartier, este vb scoasa de u,ca asa vb si cand aveam v8 ,le spuneai la toti ca ce sati faca tie lafu cal bati rau;)si cand neam intalnit pe a2 am venit dupe tine ai oprit in parcare si iai deschis capota ca si cum aveai prob;)eu veneam dupe u sa rez prob pe care u leo spuneai la toti ca ma bati,iar acum daca din nou vb lumea prin cartier iti rsp ca ptr cartier ca te spulber din ori ce pozitie:lol:))))))ne dam cand vrei u;)bafta cu masinutza ta

Hahaha pe ei Daniel , prin " cartier " :D !

scorpio GL 28-09-11 22:26

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Are cineva traducerea?

LAFv8 28-09-11 22:55

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by scorpio GL (Post 4612578)
Are cineva traducerea?

la ce te referi ca nu intelegi?ca poate doar eu iti pot traduce.

Guwy 28-09-11 22:59

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by scorpio GL (Post 4612578)
Are cineva traducerea?

Se vorbeste prin cartier ? Este vorba scoasa de tine asa vorbeai si cand aveam v8 montat pe masina ca ce o sa-i faci tu lu' LAF-ul , ca o sa-l bati rau si cand ne-am intalnit pe a2 am venit dupa tine , tu te-ai oprit in parcare si ai ridicat capota ca si cum ai avea probleme , eu venisem dupa tine sa rezolvam problema care o spuneai la toti ca ma bati iar acum daca tot vorbeste lumea prin cartier iti spun ca te spulber din orice pozitie .
Ne dam cand vrei tu , bafta cu masinuta ta !
Nu vad ce era asa de greu de inteles ...

Andreea13 29-09-11 00:27

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
IE greu cu orgoliile astea....

FXA- 29-09-11 01:33

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Andreea13 (Post 4612784)
IE greu cu orgoliile astea....

Sunt tipic romanesti toate astea, in loc sa se uite fiecare doar in curtea lui, se uita in ale altora ca ce naiba, nu ne mai laudam si noi un pic, nu mai suferim putin, nu mai barfim putin? E o problema la nivel national si nu doar in sportul asta.

Lolo_1983 29-09-11 02:01

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
salut dani la tn gasesc o caroserie coupe sau cabrio inmatriculata ro sa-ti dau bani pe ea


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning