Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   [VAND] Intercooler impecabil (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/276743-vand-intercooler-impecabil.html)

t@uru 12-10-11 07:56

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
nu vrea nimeni un intercooler impecabil ?

t@uru 14-10-11 19:01

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
sus cu el !!!!

t@uru 16-10-11 12:15

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
HAI CU INTERCOOLERUL !!!

Accept cu schimburi cauciucuri 205 55 R16 de iarna, jante 15" 4x100 de megane sau logan, sau cauciucuri 195 50 R15

t@uru 18-10-11 18:06

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS cu el !!!

Mai accept schimburi cu 2 jante pe 15 (tabla) 4x100 de renault, 2 sau 4 cauciucuri 205 55 R16 de iarna, 2 cauciucuri 195 50 R15 si cu diferente evident !!!

t@uru 21-10-11 08:07

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!

t@uru 24-10-11 08:32

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
DE VANZARE !!!!

t@uru 26-10-11 20:15

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!

t@uru 28-10-11 10:07

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
NU VREA NIMENI ????

t@uru 01-11-11 18:49

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
UP UP UP !!!!

t@uru 03-11-11 10:00

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
UPPP !!!

t@uru 05-11-11 08:21

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS cu el !!!

Mai accept schimburi cu 2 jante pe 15 (tabla) 4x100 de renault, 2 sau 4 cauciucuri 205 55 R16 de iarna, 2 cauciucuri 195 50 R15 si cu diferente evident !!!

PRET INSTANT : 120 RON !!!

t@uru 08-11-11 12:59

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!!

t@uru 14-11-11 20:16

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!

t@uru 18-11-11 06:40

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
vALABIL !!!!!

t@uru 20-11-11 11:34

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
hai sus cu el.

cine sare cu 100 RON e al lui instant !!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning