![]() |
Re: Audi 80 quattro vs
avand in vedere ca este un topic de provocari ...am si eu de spus 2 chestii:
1. nu vreau revansa !!!!:))) 2. cea ce am vrut sa scriu de prima data dar nu era topicul potrivit-vreau sa felicit posesorul! imi place la nebunie masina cum trage ... si speram sa coboare mai mult la tulcea !!! |
Re: Audi 80 quattro vs
cand este urmatoare cursa la tulcea?
|
Re: Audi 80 quattro vs
23 oct
|
Re: Audi 80 quattro vs
Quote:
Sper sa imi bat recordul la Tulcea, si la anul sa particip la mare parte din curse. :D |
Re: Audi 80 quattro vs
Cu siguranta masina isi bate recordul la tulcea ... are ceva nou pe fata si pe spate !!!:D si sa sti cu ele trage mult mai bine !!!
|
Re: Audi 80 quattro vs
1 Attachment(s)
Extindem provocare, cu cine vrea :D . Oricum e ultima ... legala pe anul asta ;)
|
Re: Audi 80 quattro vs
deci la tulcea vei fi surpriza evenimentului !!:D
|
Re: Audi 80 quattro vs
nu cred, abia joi sunt la dyno, sper sa mearga mai bine fata de brasov.
|
Re: Audi 80 quattro vs
Felicitarile mele Cosmine!!!!!! Ai fost bomba la tulcea....e criminala masina si mai ales plecarile....
|
Re: Audi 80 quattro vs
Ms man, felicitari pentru podium :D.
Din pacate nu am apucat sa ma dau cu nimeni :sad: Next time :D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:14. |
- Copyright 2026 4Tuning