![]() |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Dati si la mine un bip sa va sun eu si sa imi spuneti programul. 0740-083939
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
de la busten i la bc sunt 250 de km
intalnirea anonymus se tine in acelasi loc cu intalnirea 4 tuning, tot de la 11 |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Piatra Neamtzu va ajunge cu cel putin trei masini la eventu 4tuning...toti membri Kamikaze Racing Team Piatra Neamt!!!See you there
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Steer from the rear - it's more fun !!!
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
s'a intors cineva de la Bacau :rolleyes2 ??
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
acum am vazut la stiri la prima ...
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
acuma m`am intors si eu inapoi a fost super
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Mutumim tuturor care au venit din alte orase ... :D
A iesit super. :D |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
perfect am muncit mult dar a meritat ;)
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Ce sa zic...au fost niste mashini super...dar dupa ce am plecat din parcare de la stadion shi am facut o tura de centru nu am mai putut merge k nu am stiut unde sa ajung :( am intrebat cateva persoane care erau de la anonymous shi au zis k nu stiu unde trebuie sa ajunga :(
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Si niste poze ceva??? pt cei care nu au putut sa ajunga....ms
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Pozele au inceput sa apara pe sectiune Bacau ... nu cred ca o sa apara si pe sectiune centrala |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Cat despre intalnire a iesit super bine...cam naspa faza cu parcarea ca nu a fost eliberata de politie dar pana la urma a fost OK. |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
frumos dom'le... frumos..
multumiri ... lui aleks (nu am apucat sa dau macar o bere..ceva..din pacat..dar ti-am ramas dator) si lui bmw_rulzzz ... .;) care e banat acuma :D (but why???) v-am salutat pe toti... numai bine... bafta |
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning