Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/27339-intalnire-4tuning-ro-reloaded-bacau-19-noiembrie.html)

SV-05-YBG 18-11-06 20:07

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Dati si la mine un bip sa va sun eu si sa imi spuneti programul. 0740-083939

aleks 18-11-06 23:33

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
de la busten i la bc sunt 250 de km
intalnirea anonymus se tine in acelasi loc cu intalnirea 4 tuning, tot de la 11

Ali_ump 19-11-06 01:10

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Piatra Neamtzu va ajunge cu cel putin trei masini la eventu 4tuning...toti membri Kamikaze Racing Team Piatra Neamt!!!See you there

Ali_ump 19-11-06 01:29

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Steer from the rear - it's more fun !!!

N1ghtG3o 19-11-06 15:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
s'a intors cineva de la Bacau :rolleyes2 ??

AleXuTz 19-11-06 17:52

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
acum am vazut la stiri la prima ...

ESPinoza 19-11-06 17:55

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
acuma m`am intors si eu inapoi a fost super

SFW 19-11-06 18:18

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Mutumim tuturor care au venit din alte orase ... :D
A iesit super. :D

Zerofast 19-11-06 18:49

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
perfect am muncit mult dar a meritat ;)

Andreus 19-11-06 19:06

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Ce sa zic...au fost niste mashini super...dar dupa ce am plecat din parcare de la stadion shi am facut o tura de centru nu am mai putut merge k nu am stiut unde sa ajung :( am intrebat cateva persoane care erau de la anonymous shi au zis k nu stiu unde trebuie sa ajunga :(

baloo_cs 19-11-06 19:23

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Si niste poze ceva??? pt cei care nu au putut sa ajunga....ms

SFW 19-11-06 19:36

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 629063)
Si niste poze ceva??? pt cei care nu au putut sa ajunga....ms


Pozele au inceput sa apara pe sectiune Bacau ... nu cred ca o sa apara si pe sectiune centrala

baloo_cs 19-11-06 20:18

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 629084)
Pozele au inceput sa apara pe sectiune Bacau ... nu cred ca o sa apara si pe sectiune centrala

Ms Mult ...;)

Ali_ump 19-11-06 20:27

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 628961)
Mutumim tuturor care au venit din alte orase ... :D
A iesit super. :D

Placerea a fost de partea noastra sa fim acolo si speram in viitor voi sa faceti acelasi lucru. Avem planuri....
Cat despre intalnire a iesit super bine...cam naspa faza cu parcarea ca nu a fost eliberata de politie dar pana la urma a fost OK.

slip 19-11-06 20:47

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
frumos dom'le... frumos..
multumiri ... lui aleks (nu am apucat sa dau macar o bere..ceva..din pacat..dar ti-am ramas dator)
si lui bmw_rulzzz ... .;) care e banat acuma :D (but why???)

v-am salutat pe toti... numai bine...

bafta


All times are GMT +2. The time now is 20:21.

- Copyright 2026 4Tuning