![]() |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
salut,as vrea sa-ti propun ceva, desi inclin sa cred ca nu te-ar interesa:))...iti ofer pe cele 2 jante de 9,5j 2 jante forjate:d de 8j prindere de e39 si o dif de bani..faci un set frumos de 4x8j:D ce zici:-S ?
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
Quote:
ai inclinat bine...imi pare rau dar nu sunt interesat! te salut |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
valabil...
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
sus...cu rotileee
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
vandute multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:53. |
- Copyright 2026 4Tuning