![]() |
Eu am auzit o chestie care la daewoo ar fii o problema la ordinea zilei....distantierele de la etriere cica se bulesc cam la 1 luna(si daca vrei sa nu-ti zdrangane masina tre sa le schimbi)....acum nush cum e la leganza...dar la matiz asa am auzit...si s-au mai plans si cativa cu cielo de aceeasi problema
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning