Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/270300-campionat-national-indemanare-auto-etapa-3-a.html)

cynegeticos 31-07-11 18:32

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Raresh01 (Post 4499324)
...era tare daca se dadea si m6-le ala din parcare.

A intrat si el ultimul (in afara concursului) dar nu a reusit sa faca nimic...

horia207 31-07-11 19:31

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Raresh01 (Post 4499324)
Poze! Ma asteptam sa il vad si pe jakalu...m-a surprins in mod placut mosulica cu tico verde, gagica cu new beatle care pentru varsta ei le cam avea si meseriasu cu dacia alba. Cam atat...era tare daca se dadea si m6-le ala din parcare.

S-a dat :D la sfarsit

tomita 31-07-11 19:52

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Raresh01 (Post 4499324)
Poze! Ma asteptam sa il vad si pe jakalu...m-a surprins in mod placut mosulica cu tico verde, gagica cu new beatle care pentru varsta ei le cam avea si meseriasu cu dacia alba. Cam atat...era tare daca se dadea si m6-le ala din parcare.

Mi-au placut 1100-le,na mai nostalgic,si loganu ala albastru

dragos_dpp 31-07-11 20:52

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
1 Attachment(s)
o poza cu "iem-ul"era o honda rosie cu numere de bulgaria,decat galagie facea

Bengy_BLS 01-08-11 00:23

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 4499306)
si de la mine cateva poza

iar s-au incurcat degetele in taste ? serios acu ... :!:

riv_gms 01-08-11 08:28

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 4499974)
iar s-au incurcat degetele in taste ? serios acu ... :!:

Sunt prea mici ;) tastle!
Serios acuma ... poza a fost pusa la pamflet .... mai jos era si arhiva

ALEX_BZN 01-08-11 08:40

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by dragos_dpp (Post 4499562)
o poza cu "iem-ul"era o honda rosie cu numere de bulgaria,decat galagie facea

Sa stii ca Honda nu e de asa ceva, masina e de 0-402, si acolo isi face treaba fosrte bine pentru 1600cmc.

alexone 01-08-11 09:23

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Fiecare cu traseul lui ... am incercat si dar se tot invartea :p
https://www.youtube.com/watch?v=TDDaEvRTBCw

Raresh01 01-08-11 17:03

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Nu am stat pana la sfarsit, si de aceea nu am vazut si iem 6-le :))


All times are GMT +2. The time now is 10:59.

- Copyright 2026 4Tuning