Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   Bmw-uri modificate din Romania (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/270295-bmw-uri-modificate-romania.html)

zodaga 14-08-11 21:42

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4522115)
Ce ieftin!! Vreau si eu unul pe maro deschis/inchis . Se poate ?

pretul e fara vopsitorie,doar montat pe masina

zodaga 14-08-11 21:48

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by pieseautobmw (Post 4523437)
Cum sa pocesti in asemenea hal un BMW?
Aaaaaaa..... trebuia sa-mi dau seama dupa numarul de inmatriculare...
Banuiesc ca nu mai erau libere numere cu BOS, SEF, BOX, SEX.....

prietene, in primul rand gusturile nu se discuta,apoi vis-a-vis de numere,de aia a ajuns romania unde a ajuns,toata lumea judeca dupa aparente si isi da cu parerea!ca sa te lamuresc,inca nu am inmatriculat masina pe numele meu,si de aia are numerele cu care am luat-o,ca proprietar e un nepot de-al lui becali nu ma priveste,am luat masina ca e raritate{citeste topicul de la inceput}astept si alte"opinii"mai avizate daca se poate si pe tema masinii,nu anumerelor de inmatriculare(topicul parca era despre masini,nu numere de inmatriculare)

myky99 14-08-11 21:48

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by zodaga (Post 4526945)
pretul e fara vopsitorie,doar montat pe masina

vai de plm....:rolleyes2

zodaga 14-08-11 21:50

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by maverick1508 (Post 4513095)
Daca tot ai lasat doar bandourile laterale macar sa le fi vopsit. Iar la lateralul barii fata ai o linie care duce in copaci, si poate scapi si de crom sa nu fie in 15 nuante masina. Spor!

cum am zis,inca nu e terminata,orice opinie e binevenita si poate schimb ceva in bine la masina,merci!

zodaga 14-08-11 21:51

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 4526961)
vai de plm....:rolleyes2

????mai pe romaneste, nu prea le am pe astea cu prescurtarile pe mess

myky99 14-08-11 21:53

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by zodaga (Post 4526971)
????mai pe romaneste, nu prea le am pe astea cu prescurtarile pe mess

adica ..tu chiar nu vezi ca toata lumea te ia la misto..si incearca sa iti spuna ca masina aia e urata cu spume? chiar e asa de greu de vazut asta? e un kit al dracului de urat....care nu are nici o treaba cu masina aia....... poate intelegi acum , ca vad ca nici cu subtilitatile nu le ai !

zodaga 14-08-11 22:00

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 4526975)
adica ..tu chiar nu vezi ca toata lumea te ia la misto..si incearca sa iti spuna ca masina aia e urata cu spume? chiar e asa de greu de vazut asta? e un kit al dracului de urat....care nu are nici o treaba cu masina aia....... poate intelegi acum , ca vad ca nici cu subtilitatile nu le ai !

macar nu am acelasi kyt cu alti 500 de insi,si sa difere doar culoarea,iar cat despre subtilitati cred ca esti doar invidios(parerea mea sincera)dar cum spuneam gusturile nu se discuta!?!frumoasa pisica ta,dar nu iese in evidenta cu nimic fata de altele 600 din bucuresti si majoritatea cu numere de bulgaria,parerea mea ,sper sa nu te superi!?

myky99 14-08-11 22:42

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by zodaga (Post 4526990)
macar nu am acelasi kyt cu alti 500 de insi,si sa difere doar culoarea,iar cat despre subtilitati cred ca esti doar invidios(parerea mea sincera)dar cum spuneam gusturile nu se discuta!?!frumoasa pisica ta,dar nu iese in evidenta cu nimic fata de altele 600 din bucuresti si majoritatea cu numere de bulgaria,parerea mea ,sper sa nu te superi!?

invidia e viata mea..... traiesc pt a fi invidios..
crede-ma..prefer sa mai vad inca 500 ca ale mele....dar sa arate bine;) nu am problema asta...macar kit-ul de m nu da gres......e normal sa gandesti asa cand conduci ce conduci ...... nu vreau sa arunce lumea cu oua in mine ca le sperii copii cand vad masina......ca le intra crengile in ochi......

pieseautobmw 15-08-11 00:33

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by zodaga (Post 4526959)
prietene, in primul rand gusturile nu se discuta,apoi vis-a-vis de numere,de aia a ajuns romania unde a ajuns,toata lumea judeca dupa aparente si isi da cu parerea!ca sa te lamuresc,inca nu am inmatriculat masina pe numele meu,si de aia are numerele cu care am luat-o,ca proprietar e un nepot de-al lui becali nu ma priveste,am luat masina ca e raritate{citeste topicul de la inceput}astept si alte"opinii"mai avizate daca se poate si pe tema masinii,nu anumerelor de inmatriculare(topicul parca era despre masini,nu numere de inmatriculare)

Raritate...ai dreptate...
Un sfat prietenesc, da jos de pe masina tot ce inseamna kit exterior facut de tine... Este foarte foarte urat... Bari patratoase si mult prea mari....plasa pusa peste toba finala...
Sper ca macar interiorul a scapat ne-tunat...
P.S : la masina asta aparentele nu inseala...
Chiar e foarte urata.

sharkylete 15-08-11 02:39

FAIL FAIL FAIL .. and... FAIL!
 
Quote:

Originally Posted by zodaga (Post 4510390)
ce ziceti de al meu?doritorilor pot sa le fac si lor acelasi kit,deocamdata a mea e prima!va place?


Mie masina imi place... Nu-mi place in schimb, culoarea... Albastru` ala e urat si in contrast cu negru se face si mai urat! Dar este vorba de gusturi.. stii cum e... poate nici tie nu iti place gri .. sau verde...

P.S.: Va spun eu ca daca ar fi fost altele jentzile... era alta mancare de peste ;)


OVER and OUT!
:paper:

Budy_ 15-08-11 12:25

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by zodaga (Post 4526971)
????mai pe romaneste, nu prea le am pe astea cu prescurtarile pe mess

Da..ai dreptate..e frumoasa rau..zici ca e tunata la Leepu in Bangladesh daca stii ce zic :).



- negru in combinatie cu albastru = fail
- kittu ala facut de tine = fail
- jantele alea fara embleme = urate,i-ai pus kitt ..dar nu ai jante decente.cool
- evacuarea ai mascat-o cu plasa aia = fail
- stopurile le-ai facut negre = fail
- i-ai lasat nr de la BECALI..sa vada lumea ca a fost masina a unui nepot var cu unchiu lu becali din partea lu tasu...etc.

======
Per total : TIGANIE.

Slim29 17-08-11 14:57

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
BeKaLi ai avut un golf 4 gri inainte?

Maniak22 18-08-11 16:16

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
9 Attachment(s)
Arta domle.. arta!!

marian92 18-08-11 18:15

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4533990)
Arta domle.. arta!!

Bmw-uri modificate din Romania :rolleyes2

Maniak22 18-08-11 22:18

Re: Bmw-uri modificate din Romania
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 4534144)
Bmw-uri modificate din Romania :rolleyes2

Poate e in Romania acum...:chick:dc stii tu sigur ca nu e ? :inyourfac


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning