![]() |
Re: [VAND] Piese E21
Inca valabil, UP!
|
Re: [VAND] Piese E21
UP!
Toata masina pentru piese la un pret bun! Persoane interesate? |
Re: [VAND] Piese E21
ai placa de pal de sub volan? cea neagra cu rotita de balans, vine deasupra genunchilor
|
Re: [VAND] Piese E21
Ma crezi ca nu stiu la ce te referi? Pune o poza descriptiva si iti raspund sigur.
|
Re: [VAND] Piese E21
http://www.realoem.com/bmw/showparts...72&hg=51&fg=30 piesa 1 care are montata pe ea si un http://www.realoem.com/bmw/showparts...38&hg=65&fg=05
|
Re: [VAND] Piese E21
Salutare din nou. Eu am modelul vechi de bord, nu am potentiometre circulare ci lineare, deci presupun ca nici bucata asta nu o am, am sa ma uit totusi mai atent si revin cu un raspuns sigur.
|
Re: [VAND] Piese E21
Inca valabil, pret PROMOtional pentru toata masina!
0763547255. |
Re: [VAND] Piese E21
Toata masina pentru piese la un pret mai mult decat bun!
@servodirectie @grup E21 @planetare @cardan @motor 1.8 @repere caroserie si multe altele! De pe masina au plecat carburatorul, admisia. UP! Pret atractiv pentru cei interesati! 0763547255. |
Re: [VAND] Piese E21
pret pt grila faruri nas si bara fata ( in caz ca e chrome) te rog si POZE !
|
Re: [VAND] Piese E21
Ai PM!
|
Re: [VAND] Piese E21
UP!
Inca valabil! |
Re: [VAND] Piese E21
VANDUT.
Se poate inchide. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning