![]() |
Re: M3 1500 CP vs Reality
SE POATE INMATRICULA.Chiar si veyron se poate inmatricula si m3-u asta nu?
Mi-o placut f mult M3-u ala. |
Re: M3 1500 CP vs Reality
Daca nu la noi....in mama Rusia traiasca inmatricularea :))
|
Re: M3 1500 CP vs Reality
Daca vrei M3 cu peste 1000 HP, uitate la www.da-motorsport.com si vezi acolo ..un M3 E36 de strada..mai mult-un sleeper..ce va complicatzi cu Dragstere..aiurea..
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning