Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - CARMODEL.net (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/268866-comanda-carmodel-net.html)

CIPONE 24-09-11 21:56

Re: comanda carmodel.net
 
daca dam comanda in 2, 60E la tine acasa.;)

TheOvy27 25-09-11 21:04

Re: comanda carmodel.net
 
Ispititoare oferta...:twisted:

razvanutzu4ever 05-10-11 08:56

Re: comanda carmodel.net
 
ma bag si eu :D

CIPONE 05-10-11 23:10

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by TheOvy27 (Post 4606260)
Ispititoare oferta...:twisted:

Quote:

Originally Posted by razvanutzu4ever (Post 4625392)
ma bag si eu :D


pai hai ca suntem 4 deja...:|

TheOvy27 06-10-11 14:29

Re: comanda carmodel.net
 
in cat timp ajung dupa ce se face comanda aproximativ..:D

maveriks 06-10-11 15:09

Re: comanda carmodel.net
 
mai este loc? ca vreau si eu o macheta la 28 euro
si sa imi ziceti cat ma ajunge cu tot cu transport

CIPONE 06-10-11 20:28

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by TheOvy27 (Post 4628185)
in cat timp ajung dupa ce se face comanda aproximativ..:D

cam o saptamina la mine, 10 zile la tine.

Quote:

Originally Posted by maveriks (Post 4628254)
mai este loc? ca vreau si eu o macheta la 28 euro
si sa imi ziceti cat ma ajunge cu tot cu transport

daca vom fi 5 te va ajunge 33 la tine acasa.

cristi5050 07-10-11 08:25

Re: comanda carmodel.net
 
Salut , s-a dat comanda ? as dorii sa ma bag si eu cu 3 machete in valoare de 22,57 Eur.
(Codurile: MM53079 , C021 , YM43202 ) , sa imi spui te rog cum procedam. multumesc

maveriks 07-10-11 16:52

Re: comanda carmodel.net
 
ma retrag din comanda "am gasit macheta mai ieftin la cineva pe net"

NECROPHORUS 08-10-11 16:17

Re: comanda carmodel.net
 
s-a dat comanda?!

cand se da daca nu!?

2010 08-10-11 16:27

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4632218)
s-a dat comanda?!

cand se da daca nu!?

vorbeste cu Cipone, in principiu luni seara se da!

CIPONE 10-10-11 10:34

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by cristi5050 (Post 4629565)
Salut , s-a dat comanda ? as dorii sa ma bag si eu cu 3 machete in valoare de 22,57 Eur.
(Codurile: MM53079 , C021 , YM43202 ) , sa imi spui te rog cum procedam. multumesc

ai pm.

Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4632218)
s-a dat comanda?!

cand se da daca nu!?

maine se da comanda.

TheOvy27 10-10-11 12:09

Re: comanda carmodel.net
 
si eu ma retrag :sad:..macheta nu mai exista..

NECROPHORUS 10-10-11 15:42

Re: comanda carmodel.net
 
daca mai aveti o zi rabdare ma bag si eu cel mai probabil, maine as lua salariul, si in functie de asta nr de machete comandate

NECROPHORUS 11-10-11 20:54

Re: comanda carmodel.net
 
eu m-am hotarat, cipone te rog cand intri sa vb sa stabilim detaliile.


All times are GMT +2. The time now is 18:56.

- Copyright 2026 4Tuning