![]() |
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
|
Re: un altfel de..."mobilier"
5 Attachment(s)
mai vin cu cateva canapele...
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
ne bagam?:twisted: asteapta sa termin si eu ASE-ul si ne bagam in CT si in BUC :lol: :lol: acum serios? voi stiti ceva prin lume,un club de genu? eu stiam o chestie misto nu mia stiu pe unde cu podea sticla si cu labirint sobolani serpi paianjeni gandaci ..era facut sa para cat mai murdar dar era curat in acelasi timp ...si avea omu o gramada de clienti din toate partile lumii |
Re: un altfel de..."mobilier"
o masa d`aia mi-as lua .. sa dea draci-n ea .. k arata incredibil :D
|
Re: un altfel de..."mobilier"
mi-as face un fotoliu desta pt mine acas!! si nu e timp pierdut!!
|
Re: un altfel de..."mobilier"
se risca cineva sa faca ceva de genu dintr`o dacie ? promit ca dacia o donez eu .. :) sau mai am un opel record si un r 25 de care nu mai am mare nevoie .. daca ii cineva interesat de o lucrare de genu .. cu cea mai mare placere :)
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
|
Re: un altfel de..."mobilier"
mai era si-un pat in genu' celor d mai sus, da'...n-am poza, vazusem mai d mult p un site.
|
Re: un altfel de..."mobilier"
george pune si tu linku unde le-ai gasit si niste preturi
|
Re: un altfel de..."mobilier"
mai scumpe piesele de mobilier decat masina...:p
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
|
Re: un altfel de..."mobilier"
6 Attachment(s)
niste scaune, o masutza....
:arrow: |
Re: un altfel de..."mobilier"
marpha rau mobilieru
Stie cineva de unde pot lua un pat cum are Bogdan din "Om bogat,om sarac" ? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning