Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vānd telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/268426-vand-telefoane.html)

sandor406 07-08-11 08:55

Re: Vānd telefoane
 
uppppp

sandor406 09-08-11 19:11

Re: Vānd telefoane
 
uppppp

sandor406 10-08-11 19:11

Re: Vānd telefoane
 
j700 s-a dat, raman celelalte!!!

sandor406 12-08-11 08:33

Re: Vānd telefoane
 
s-a dat j700, c3010, 2630!!!

sandor406 14-08-11 08:39

Re: Vānd telefoane
 
uppppppp

sandor406 16-08-11 06:39

Re: Vānd telefoane
 
mai este lg gt505 nokia 2220 trebe schimbata carcasa fata, si t250i!!! 2600 sa dat!

sandor406 14-09-11 21:20

Re: Vānd telefoane
 
s-au dat telefoanele de mai sus, mai este de vanzare un singur telefon, un samsung j700 codat vf, incarcator si baterie original!70lei/neg!

sandor406 19-09-11 19:45

Re: Vānd telefoane
 
uppppp mai am samsung j700i tipla, baterie si incarcator!!!

sandor406 09-11-11 18:12

Re: Vānd telefoane
 
este la vanzare un lg gd510 pop, albastru deschis, stare f buna, estetic nota 9, functional nota 10, decodat, incarcator si casti!!!pret 160lei!

sandor406 24-11-11 07:34

Re: Vānd telefoane
 
s-a dat lg gd510!

sandor406 24-12-11 09:34

Re: Vānd telefoane
 
mai avem un samsung s5230 star!!decodat, negru, estetic nota 9, incarcator si baterie originale, functional nota 10!ieftin: 150lei.neg.

sandor406 25-12-11 17:25

Re: Vānd telefoane
 
3 Attachment(s)
poze:

sandor406 25-02-12 18:56

Re: Vānd telefoane
 
se vinde: nokia 6234, 1616 orange, x3-02, detalii aici pe forum!

Dany_1987 26-02-12 16:28

Re: Vānd telefoane
 
Quote:

Originally Posted by sandor406 (Post 4900625)
se vinde: nokia 6234, 1616 orange, x3-02, detalii aici pe forum!


Pret nokia x3-02 , in ce stare este , ce accesorii mai ai la el , daca e codat , ce culoare , etc .. PS: daca se poate un ultim pret pe PM ...Ma intereseaza ..Stima


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning