![]() |
Re: Vānd telefoane
uppppp
|
Re: Vānd telefoane
uppppp
|
Re: Vānd telefoane
j700 s-a dat, raman celelalte!!!
|
Re: Vānd telefoane
s-a dat j700, c3010, 2630!!!
|
Re: Vānd telefoane
uppppppp
|
Re: Vānd telefoane
mai este lg gt505 nokia 2220 trebe schimbata carcasa fata, si t250i!!! 2600 sa dat!
|
Re: Vānd telefoane
s-au dat telefoanele de mai sus, mai este de vanzare un singur telefon, un samsung j700 codat vf, incarcator si baterie original!70lei/neg!
|
Re: Vānd telefoane
uppppp mai am samsung j700i tipla, baterie si incarcator!!!
|
Re: Vānd telefoane
este la vanzare un lg gd510 pop, albastru deschis, stare f buna, estetic nota 9, functional nota 10, decodat, incarcator si casti!!!pret 160lei!
|
Re: Vānd telefoane
s-a dat lg gd510!
|
Re: Vānd telefoane
mai avem un samsung s5230 star!!decodat, negru, estetic nota 9, incarcator si baterie originale, functional nota 10!ieftin: 150lei.neg.
|
Re: Vānd telefoane
3 Attachment(s)
poze:
|
Re: Vānd telefoane
se vinde: nokia 6234, 1616 orange, x3-02, detalii aici pe forum!
|
Re: Vānd telefoane
Quote:
Pret nokia x3-02 , in ce stare este , ce accesorii mai ai la el , daca e codat , ce culoare , etc .. PS: daca se poate un ultim pret pe PM ...Ma intereseaza ..Stima |
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning