![]() |
Re: vr6 sau 1.8 pe dacia 1310 ?
Dar la un motor de megane rs de 2.5 turbo s-a gandit cineva daca intra ? in principiu seamana cu f7p-u...ideea e ca pe nova/supernova intra perfect cu tot cu cutie si planetare.
|
Re: vr6 sau 1.8 pe dacia 1310 ?
sau un v6 turbo de renault, exista un prioiect in desfasurare, dar din pacate nu pot spune nimic despre el....respect alegerea proprietarului de a nu posta nimic
|
Re: vr6 sau 1.8 pe dacia 1310 ?
Quote:
|
Re: vr6 sau 1.8 pe dacia 1310 ?
Quote:
|
Re: vr6 sau 1.8 pe dacia 1310 ?
eu cred ca te complici prea mult cu vr6 -ele....
cred ca cel mai potrivit motor ar fi ori 1.4 turbo ori 1.7 ... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:21. |
- Copyright 2026 4Tuning