![]() |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
vara te plimbi , iarna stai in casa ;)
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
primavara si toamna se mege pe jos sa aduni bani de benzina pt. iarna/vara...
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
eu zic ca o caruta trasa de un magar este destul de buna pentru Romania!!!By3
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
una potrivita ar fi loganul :D fara kit tuning si niste jenti de 21" :))
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
dar un logan fara kit si fara genti este o carutza cu un magar !
:rolleyes2 |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
dupa mine cea mai buna ....e cea pe care o ai :!::!::!:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
1 Attachment(s)
eu cred ca asta ar fi buna
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
seamana cu masina lu' flinstone (sau cum s-o scrie :lol: )
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
De ce va bateti joc! Pun pariu ca in zece ani poti sa mergi si cu Ferrari fara s-o zgarii la fiecare groapa ca nu vor mai fii gropi.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning