Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26531-potrivita-masina-strazile-romania.html)

B.v.L 30-11-06 02:10

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
vara te plimbi , iarna stai in casa ;)

nk_12321 30-11-06 11:37

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by B.v.L (Post 642373)
vara te plimbi , iarna stai in casa ;)

Ma si iarna'i fain sa te plimbi daca in casa'i bine si te incalzeshti repejor

nk_12321 04-12-06 19:31

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 642146)
una de iarna, una de vara

Attachment 182271

:rolleyes2

DA primavara/toamna:?: :?: :?:

GP O 1310 05-12-06 14:12

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
primavara si toamna se mege pe jos sa aduni bani de benzina pt. iarna/vara...

nk_12321 06-12-06 18:32

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by GP O 1310 (Post 648881)
primavara si toamna se mege pe jos sa aduni bani de benzina pt. iarna/vara...

;) ;) :-) :-) asa e:!: :!: :arrow: :arrow:

Bogdan_ozzy 08-12-06 15:08

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
eu zic ca o caruta trasa de un magar este destul de buna pentru Romania!!!By3

Alexitul 09-12-06 18:36

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
una potrivita ar fi loganul :D fara kit tuning si niste jenti de 21" :))

nk_12321 09-12-06 21:19

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Alexitul (Post 654345)
una potrivita ar fi loganul :D fara kit tuning si niste jenti de 21" :))

de ce logan frate?????

dan_m3 09-12-06 21:32

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
dar un logan fara kit si fara genti este o carutza cu un magar !

:rolleyes2

panaitescud 18-12-06 11:10

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
dupa mine cea mai buna ....e cea pe care o ai :!::!::!:

nk_12321 18-12-06 16:01

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by panaitescud (Post 665488)
dupa mine cea mai buna ....e cea pe care o ai :!::!::!:

pai u ce mashina ai:?: :?: :?: ca sa shtim care e cae mai buna:!: :!: :!:

GP O 1310 18-12-06 18:54

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
eu cred ca asta ar fi buna

Bmw_Rulllzzz 19-12-06 18:40

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
seamana cu masina lu' flinstone (sau cum s-o scrie :lol: )

Flamer 20-01-07 22:07

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
De ce va bateti joc! Pun pariu ca in zece ani poti sa mergi si cu Ferrari fara s-o zgarii la fiecare groapa ca nu vor mai fii gropi.

Bogdan_ozzy 20-01-07 23:44

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Flamer (Post 707382)
De ce va bateti joc! Pun pariu ca in zece ani poti sa mergi si cu Ferrari fara s-o zgarii la fiecare groapa ca nu vor mai fii gropi.

TU CHEAR CREZI CA O SA FACI ASTA IN ROMANIA.. POATE COPII MEI VOR PRINDE ASTA PESTE VREO 30-40 DE ANI .... PANA ATUNCI .. O CARUTA E CEA MAI BUNA PT STRAZIILE DIN RO ;) :lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning