Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   dezamagit.....:(( (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/26503-dezamagit.html)

road_runner 01-12-06 10:45

Re: dezamagit.....:((
 
4 Attachment(s)
de asta ce ziceti?

dj16xxs 01-12-06 15:05

Re: dezamagit.....:((
 
indeclasificabil....c-klasse325(sa zicem).....naspa....booooooooooooooooooo

alex_g 01-12-06 18:30

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 644474)
indeclasificabil....c-klasse325(sa zicem).....naspa....booooooooooooooooooo

E nou cuvantul asta indeclasificabil?

Ce o fii fost in mintea aluia de a stricat frumusete de masina:rolleyes2

dj16xxs 01-12-06 20:21

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by alex_g (Post 644761)
E nou cuvantul asta indeclasificabil?

nu....tu daca esti plecat pe afara si nu stai acasa te iei aiurea in tramvai de LUME...citeste COX.... stii ce e cox nu???

alex_g 01-12-06 21:30

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 644870)
nu....tu daca esti plecat pe afara si nu stai acasa te iei aiurea in tramvai de LUME...citeste COX.... stii ce e cox nu???

Nu ,nu stiu dar ma inveti tu atotstiutorule,imparatul imparatilor.N-am gasit in dex acest cuvant si ma gandeam ca ti-a scapat vreo greseala.Nu ma asteptam sa sari asa de cur in sus.Hai pa.

dj16xxs 02-12-06 18:55

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by alex_g (Post 644932)
Nu ,nu stiu dar ma inveti tu atotstiutorule,imparatul imparatilor.N-am gasit in dex acest cuvant si ma gandeam ca ti-a scapat vreo greseala.Nu ma asteptam sa sari asa de cur in sus.Hai pa.

bah....te bagi ca musca in lapte DIN NOU....si daca mai vorbesti asa am sa-ti sparg muiia cand mai vii in craiova....ai inteles???...ciocu mic si joc de glezne,ca esti mai mic ca mine si nu prea stii sa respecti....

rog moderatorii sa stearga toate aberatiile de aici.multumesc!

alex_g 02-12-06 20:49

Re: dezamagit.....:((
 
Abia astept,zeule.


ps:ia si un scaunel cu tine sa-mi spargi muia luptatorule

road_runner 02-12-06 20:51

Re: dezamagit.....:((
 
distrugeti topicul degeaba

alex_g 02-12-06 20:53

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 645116)
distrugeti topicul degeaba

imi pare rau pentru topic dar nu e vina mea,sa stearga cineva aberatiile de aici.

dj16xxs 02-12-06 21:03

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by alex_g (Post 645112)
Abia astept,zeule.
ps:ia si un scaunel cu tine sa-mi spargi muia luptatorule

ai sa regreti....iti promit!!!

alex_g 03-12-06 01:18

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 645132)
ai sa regreti....iti promit!!!

Indubitabil!

quze 03-12-06 02:10

Re: dezamagit.....:((
 
daca nici ala cu spate de C nu e kitch eu ma retrag de pe forum !

alex_g 03-12-06 07:51

Re: dezamagit.....:((
 
Sunt legale schimbarile astea?

mihaitzaa 06-12-06 12:06

Re: dezamagit.....:((
 
1 Attachment(s)
Yo unul zic k daca ai e36 lasa'l e36...are un look mai agresiv zic yo..acum depinde de gusturile fiecaruia...daca va ajuta cu ceva...uitati'va aici

mihaitzaa 06-12-06 12:08

Re: dezamagit.....:((
 
alex_g...las'o mai moale...pe net si la telefon toti sunteti mari smecheri


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2026 4Tuning