![]() |
Re: dezamagit.....:((
4 Attachment(s)
de asta ce ziceti?
|
Re: dezamagit.....:((
indeclasificabil....c-klasse325(sa zicem).....naspa....booooooooooooooooooo
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
Ce o fii fost in mintea aluia de a stricat frumusete de masina:rolleyes2 |
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
rog moderatorii sa stearga toate aberatiile de aici.multumesc! |
Re: dezamagit.....:((
Abia astept,zeule.
ps:ia si un scaunel cu tine sa-mi spargi muia luptatorule |
Re: dezamagit.....:((
distrugeti topicul degeaba
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
daca nici ala cu spate de C nu e kitch eu ma retrag de pe forum !
|
Re: dezamagit.....:((
Sunt legale schimbarile astea?
|
Re: dezamagit.....:((
1 Attachment(s)
Yo unul zic k daca ai e36 lasa'l e36...are un look mai agresiv zic yo..acum depinde de gusturile fiecaruia...daca va ajuta cu ceva...uitati'va aici
|
Re: dezamagit.....:((
alex_g...las'o mai moale...pe net si la telefon toti sunteti mari smecheri
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning