Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Bora 90Cp (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/26464-bora-90cp.html)

Ciro_zel 05-11-06 09:38

Re: Bora 90Cp
 
Macar noi stim ca cu clama iti prinzi paru de la pla nu actionezi supapa :)))))))))))))))

bogdan_wrc 06-11-06 07:06

Re: Bora 90Cp
 
nu te pricepi la masini? pai si atunci de ce nu te documentezi. vrei sa -ti spunem noi tot? tu ce ai vazut in NFS vii si vrei pe bora ta ?
dupa ce PM mi-ai trimis, nici nu meriti sa mai deschid topicul asta. sa zici merci ca nu te invat gresit!

bogdan_wrc 30-11-06 09:54

Re: Bora 90Cp
 
bai frate, dar e al 'nspelea topic cu masina asta?

uite unde era PIMP si eu nu stiam...

tu nu mai poti fi ajutat !

tr88bcd 04-12-06 14:17

Re: Bora 90Cp
 
total de acord cu demin2609!!
frate daca ai bani cupara-ti unchiule o masina sport, la care sa nu te chinui prea mult sa o tunezi!!
si cand nu stii prea mult mai bine taci, cum de altfel fac si eu deocamdata, mai citesti pe colo, pe dincolo, te documentezi, si aflii; dar faza cu ax cu clame e de rasul curcilor!!

DjVictor 04-12-06 14:28

Re: Bora 90Cp
 
puteti sterge postu ...

bogdan_wrc 04-12-06 14:33

Re: Bora 90Cp
 
puteti sterge posturile toate ale lui, chiar si contu'....

Alex-Rahova 05-12-06 18:55

Re: Bora 90Cp
 
multi baieti au modificat dieseluri , si chiar si eu am in plan o chestie de genul asta ( la anu` )
Poti schimba turbina, un intercooler, injectoare cu un debit mai mare .. se pot face destule
axul cu clame si debilmetrul lasa-le asa deocamdata :):):)

bogdan_wrc 06-12-06 07:30

Re: Bora 90Cp
 
alex, pustiu e banat. ;)
dar ramane topicul pt altii cu bora, sau TDI de 90 de cai.

Alex-Rahova 06-12-06 12:36

Re: Bora 90Cp
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 649989)
alex, pustiu e banat. ;)
dar ramane topicul pt altii cu bora, sau TDI de 90 de cai.

uau .. nasol pt el :twisted: :)

da, deci pentru restul care nu au de gand "flame trower :) " sau nitro pe bora lor, sau tdi-urile lor.. se poate discuta pe topic


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning