Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 21.11.2004 (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004.html)
-   -   poze si filme (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004/2645-poze-filme.html)

ZoliaT 22-11-04 01:14

1 Attachment(s)
reportajul pro tv

ZoliaT 22-11-04 01:16

:oops: sorry am uitat sa dau submit

F_L_R 22-11-04 01:18

In 4 labe si tot vin si eu ca \"gladiolele\" sunt inmuiate!!!!!

ducu 22-11-04 01:25

Am vazut reportajul: Caterinca! :D
Eu pe final intelegeam ca \"shoferii s-au intrecut in manele\" :lol: :lol:
Cind colo erau \"manevre\"!
Pacat ca nu au apucat sa filmeze clasele superioare dar nu mai aveau timp ca sa intre la shtiri!!! :?

Gabi 22-11-04 01:28

:lol:

Macati-ar tata manutele tale pe care le-ai fluturat 2 ore jumate :lol: Ne vedem data viitoare (Craiova, Bucuresti, sau oriunde va fi cursa NSL/LR).

F_L_R 22-11-04 01:32

Data viitoare mai dai si tu starturi ca eu sunt acum grav avariat:)))
-Gladiolele sunt varza, febra latot spatele etc. Il astept pe M3CABRIO sa-mi aduca o perfuzie de la MC. :pelvic_th

Gabi 22-11-04 01:35

:lol: Daca tu ma iei de manuta si ma pui pe mijloc, dau din \"ghioceii\" mei pana fac spumele pe care le-am facut sambata, de frig.

luca 22-11-04 08:33

Am si eu o intrebare catre Gratzian, unde se pun pozele de la corespondenti?
Pana atunci va mai pun adresa asta care contine poze de la prisma NSL si Baneasa NSL, la MR mi-a murit aparatu.
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...er=asc&start=0

x-28-TRA 22-11-04 10:18

fac ce fac si apr de fiecare data la tv L:::)))))))))))))))))))))))

All-X 22-11-04 17:39

*
 
pai na acuma.. trebuie sa iti sustii fanclubu babelor de la bloc :lol: :lol: :lol:

aicad 22-11-04 17:51

hehe TRA-ule maine poimaine te vedem prezentand vremea la TV :) poate o sa inchei starea vremi ceva de genul : ¨ si maine va fi o zi frumoasa pentru cursee...¨

bafta

x-28-TRA 22-11-04 18:06

hehehhe cred ca pina la urma o sa scrie pe bloc aici locuieste domnu tra:)))))))))))))))
:pelvic_th :joy:

lasa lasa ca meteo sa prezint nu e rau dar sa nu ma bage astia sa prezint horoscopu'l :wave: :dance:

NSL_Doru 22-11-04 19:16

Bravo TRA`ule!
 
are dreptate aicad mai TRA-ule iar ai fost vedeta!felicitari oricum!ai fost tare!apropo unde ati umblat sambata dupa ce am vb in benzinarie ? ati zis ca veniti si voi...sau trebuia sa va iau si eu tot cu catuse ? A? :twisted:

cr0n0s 22-11-04 19:35

salut. am incercat sa vad si eu filmul de la protv si nu se vede. am schimbat codecul (am pus ace mega codec pack 6) si e desincronizat (sunet fata de imagine)
poate uploada cineva un codec valabil pe aici va rog mul. sau macar sa imi spuneti cum se numeste ca tare vreau sa vad si eu reportajul calumea.

B|shOp-VR6 22-11-04 19:50

Eu am Ace Mega Pack codecs si imi mere, nu stiu ce versiune, probabil 5.95

Cauta pe DC fisierul asta: ACEMCP595PROBETA2.exe


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning