![]() |
fiecare voteaza cu cine vrea si cu cine crede dar dak tot o dam in politik in ultimii 4 ani a scazut inflatzia indicii romaniei au crescut in viziunea uniunii europene piatza bancara s-a mai stabilizat etc... psd fura nu zic dar park au mai si miscat ceva fatza mandatu` cdr`ului :)
|
|
degeaba ! tot bombo iese
|
pentru cei care nu stiu inca ce parere are Nastase despre poporul roman
http://www.stenograme-psd.com/ problema e ca PSD si Nastase castiga datorita populatie din mediul rural cu varsta de peste 50 ani si cel mult 10 clase. Astia, cei mai multi l-au votat pe Iliescu. |
Ale draqu babe... ne sapa... :cry:
|
:chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:
|
Ne meritam soarta ca tara !
ASa ne terbuie-au ajuns sa ne hatarasca destinul niste imbecili ordinari! Multi dintre tinerii pe care ii stiu nu s-au dus la vot-stiu doar sa se planga dar nu vor sa schimbe nimik in tara asta! Stiu ca nu mai merge nimik cum trebuie-nu stiu daca va fi mai bine dar cel putin INCERC! |
As vrea sa stiu cu ce e mai bun Basescu decat Nastase? Ce credibilitate are Basescu in afara granitei? Franta il critica, Internationala Socialista il marginalizeaza, etc..(sunt zeci de exemple).
Am vazut pe forum \"NU VOTATI NASTASE\". Fiecare e liber sa voteze cu cine vrea! |
Ema, esti comunista? :lol:
E absolut normal ca internationala socialista sa-l critice, doar PSD face parte din ea...ar fi fost culmea sa critice pe unul de aceeasi orientare politica...asa, si democratii Europei il lauda pe Basescu, pt ca sunt in aceeasi familie politica(asta pe bune), si dreapta extremista il aclama pe Vadim...nu sunt decat niste jocuri de interese si lobby...asta e politica... Apropos, stie cineva de ce de unde vine denumirea de partide de stanga si de dreapta? Cand a fost folosita prima oara interpretarea asta? Sa va vad cu cunostintele generale... :wink: Eu il votez pe Basescu pt ca a fost cel mai bun primar pe care l-a avut Bucurestiul pana acum si pt faptul ca numai un necioplit poate conduce destinele unei tzari pline de handicapati... |
Toti cei care nu au votat au acordat votul lor lui Nastase... :punch: :cry2: :cry2: :cry2:
|
Daca iese PSD-u pe 12 putem spune ca ne-am luat adio de la multe. SI daca se instaleaza nu mai scapam de ei va dati seama. Deoarece nu am varsta necesara pentru a vota fac apel la voi sa nu-l votati pe nastase. BASESCU PRESEDINTE :dance:
|
Ne cam ducem de rapa dupa cum se intrevede situatia.... :x
|
Re:
Quote:
NASTASE E CEL MAI MARE CIORDITOR ROMAN... Auzi in declaratia de avere ca are doar un apartament in constructie... Dar unde doarme frate, in cotetz ???? Si un Mitshubishi... O ragalie, da-o draqu... Fi-su avea X5, acum are Porsche... Si indeclaratie doar un Mitshubishi de tot cacatul... Cum sa votezi mah cu unu care ne crede prosti si mananca cacat cu polonicul ??? |
Hondare, nu te supara, dar stii cu ce masina umbla fata lui Basescu? Sau, ai vazut ce casa \"saracacioasa\" are domnul primar? Cred ca nu! De asta vorbesti. Toti fura! Nici unul nu e mai prejos. Am pus si eu mai sus o intrebare si nu mi-a raspuns nimeni: \" Cu ce e mai presus Basescu decat Nastase?\" Vreu si eu niste argumente!
|
Sa zicem ca nu e mai presus cu nimic, dar din 2 mu*sti, il aleg pe ala cu buzele mai fine... :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning