![]() |
Re: Schimb E36 Cabrio
Quote:
|
Re: Schimb E36 Cabrio
buna... am un vento din 94 "full fara piele" .. mai dai 1000 si e bine :))
|
Re: Schimb E36 Cabrio
Quote:
|
Re: Schimb E36 Cabrio
Quote:
on : spor la ... schimburi.. prea frumoasa masina :) si motoru infoca prea bine :)) |
Re: Schimb E36 Cabrio
sall un schimb cu un golf 3 din 95 suspensie reglabila decapotare electrica mai multe chestii pe ea -tot cabrio- gpl pe ea de 2 luni neomoloat motor 1.8 ?am intrebat poate te incanta ceva mai mic bafta la vanzare si un UPP din partea mea frumoasa masinutza
|
Re: Schimb E36 Cabrio
Quote:
|
Re: Schimb E36 Cabrio
te intereseaza o varianta ?
|
Re: Schimb E36 Cabrio
salut ! masina a ajuns pe mana mea ! proprietaru e un baiat super de treaba ! a venit el la mine,masina in general e in stare f buna .. unele chestii mai trebuie puse la punct.. si imi place la nebunie cum se aude toba ;))
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:23. |
- Copyright 2026 4Tuning