Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Schimb E36 Cabrio (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/261087-schimb-e36-cabrio.html)

RIcKO 28-08-11 13:07

Re: Schimb E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4550661)
salut, as vrea ceva mai nou sau sa iau diferenta, dar tin cont si de oferta ta.

ok :P nu ma grabesc sa o dau :D , daca e ceva ma anunti

sLi4bmw 28-08-11 15:36

Re: Schimb E36 Cabrio
 
buna... am un vento din 94 "full fara piele" .. mai dai 1000 si e bine :))

stef_yo_ro 28-08-11 15:47

Re: Schimb E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by sLi4bmw (Post 4551089)
buna... am un vento din 94 "full fara piele" .. mai dai 1000 si e bine :))

pune-i piele si dau 1500 :))

sLi4bmw 28-08-11 15:49

Re: Schimb E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4551104)
pune-i piele si dau 1500 :))

+1 :))

on : spor la ... schimburi.. prea frumoasa masina :) si motoru infoca prea bine :))

yo_gangsta 06-09-11 23:37

Re: Schimb E36 Cabrio
 
sall un schimb cu un golf 3 din 95 suspensie reglabila decapotare electrica mai multe chestii pe ea -tot cabrio- gpl pe ea de 2 luni neomoloat motor 1.8 ?am intrebat poate te incanta ceva mai mic bafta la vanzare si un UPP din partea mea frumoasa masinutza

stef_yo_ro 07-09-11 13:34

Re: Schimb E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by yo_gangsta (Post 4569681)
sall un schimb cu un golf 3 din 95 suspensie reglabila decapotare electrica mai multe chestii pe ea -tot cabrio- gpl pe ea de 2 luni neomoloat motor 1.8 ?am intrebat poate te incanta ceva mai mic bafta la vanzare si un UPP din partea mea frumoasa masinutza

mersi dar am vandut masina

B 58 MAL 08-09-11 14:40

Re: Schimb E36 Cabrio
 
te intereseaza o varianta ?

3m 08-09-11 17:21

Re: Schimb E36 Cabrio
 
salut ! masina a ajuns pe mana mea ! proprietaru e un baiat super de treaba ! a venit el la mine,masina in general e in stare f buna .. unele chestii mai trebuie puse la punct.. si imi place la nebunie cum se aude toba ;))


All times are GMT +2. The time now is 14:23.

- Copyright 2026 4Tuning