![]() |
Re: Peugeot 4007
or sa scoata si renault un suv pe aceeasi platforma...un pic mai dragut
|
Re: Peugeot 4007
mi se pare o masina nu tocmai reusita .. parerea mea
|
Re: Peugeot 4007
Este pur si simplu GROAZNICA! :(
Ce-i cu grila aia? Nici macar la Cayenne nu e asa mare, si SUV-ul celor de la Porsche are cu ce se lauda in materie de cai. |
Re: Peugeot 4007
frateeeee naspa masina!nu cred k pana la urma vor scoate asa ceva pe piata.macar sa mai umble la design si in plus sa vedem de unde scot astia de la peugeot niste motorizari cat de cat competitive ptr segmentul asta.sunt fff curios
|
Re: Peugeot 4007
4 Attachment(s)
asta era renault`ul:koleos
|
Re: Peugeot 4007
uraat cu crengi ...
|
Re: Peugeot 4007
nush la ce sau gandit astia de la peugeot cand au facut asa ceva
|
Re: Peugeot 4007
Sunt fan peugeot dar asta , lasa de dorit mult , mai bune sa nu o scoata , e f inestetica ...
|
Re: Peugeot 4007
zici k e logan step ;-/
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:50. |
- Copyright 2026 4Tuning