Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Peugeot 4007 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/26031-peugeot-4007-a.html)

mike20 28-10-06 21:47

Re: Peugeot 4007
 
or sa scoata si renault un suv pe aceeasi platforma...un pic mai dragut

B.v.L 29-10-06 23:56

Re: Peugeot 4007
 
mi se pare o masina nu tocmai reusita .. parerea mea

neXus 31-10-06 15:46

Re: Peugeot 4007
 
Este pur si simplu GROAZNICA! :(
Ce-i cu grila aia? Nici macar la Cayenne nu e asa mare, si SUV-ul celor de la Porsche are cu ce se lauda in materie de cai.

br01tim 03-11-06 17:48

Re: Peugeot 4007
 
frateeeee naspa masina!nu cred k pana la urma vor scoate asa ceva pe piata.macar sa mai umble la design si in plus sa vedem de unde scot astia de la peugeot niste motorizari cat de cat competitive ptr segmentul asta.sunt fff curios

mike20 05-11-06 19:18

Re: Peugeot 4007
 
4 Attachment(s)
asta era renault`ul:koleos

Mustang 06-11-06 21:33

Re: Peugeot 4007
 
uraat cu crengi ...

DaViD TL 08-11-06 22:13

Re: Peugeot 4007
 
nush la ce sau gandit astia de la peugeot cand au facut asa ceva

VL-05-GIM 17-01-07 16:11

Re: Peugeot 4007
 
Sunt fan peugeot dar asta , lasa de dorit mult , mai bune sa nu o scoata , e f inestetica ...

sKija 18-01-07 14:44

Re: Peugeot 4007
 
zici k e logan step ;-/


All times are GMT +2. The time now is 11:50.

- Copyright 2026 4Tuning