![]() |
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
SEMNAT.
MAFIA E MULT PREA MARE ... |
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Salut! Scuze de off, dar stiam ca sa rezolvat problema, tirul a fost 'deraiat',nu e asa?
|
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Quote:
|
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
se castiga prea bine ca sa se uite de "afacerea" asta
pe moment nu mai misca nimic,dar sa mai treaca 2-3 luni si o sa isi reia "activitatea" pacat... |
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Semnat si Validat !:D
|
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Semnat şi validat!
|
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Semnat si Validat.
Pacat de tara noastra, ne distrugem tara cu indiferenta asta.:sad: |
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Semnatura dumneavoastra a fost inregistrata cu succes!
Va multumim! |
Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
Am semnat si eu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:13. |
- Copyright 2026 4Tuning