Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/259767-opriti-hranirea-italiei-carnea-cailor-salbatici.html)

Eugen_TL 28-05-11 10:45

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
SEMNAT.
MAFIA E MULT PREA MARE ...

Gutuie 28-05-11 11:12

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Salut! Scuze de off, dar stiam ca sa rezolvat problema, tirul a fost 'deraiat',nu e asa?

22VIN 28-05-11 12:23

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Quote:

Originally Posted by Gutuie (Post 4356786)
Salut! Scuze de off, dar stiam ca sa rezolvat problema, tirul a fost 'deraiat',nu e asa?

Da, dar din pacate nu toti caii au supravietuit. Oameni infecti...

mihai88 28-05-11 16:08

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
se castiga prea bine ca sa se uite de "afacerea" asta
pe moment nu mai misca nimic,dar sa mai treaca 2-3 luni si o sa isi reia "activitatea"

pacat...

Acte Auto Straine 06-08-11 19:46

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Semnat si Validat !:D

StoRo 12-08-11 08:54

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Semnat şi validat!

iorgos 12-08-11 12:54

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Semnat si Validat.

Pacat de tara noastra, ne distrugem tara cu indiferenta asta.:sad:

nesscar 21-01-13 12:07

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Semnatura dumneavoastra a fost inregistrata cu succes!
Va multumim!

paulito 21-01-13 15:09

Re: Opriti hranirea Italiei cu carnea cailor nostri salbatici
 
Am semnat si eu.


All times are GMT +2. The time now is 23:13.

- Copyright 2026 4Tuning