Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Madalin Zolti 30-10-06 14:03

Re: Oltcit Trs
 
aja e. O dat pe el 1,5 mil . Il are facut la userul B69CEZ. Tipu ala mai are si alte modele la vanzare. Luati legatura cu el

Toto - BOD 30-10-06 16:56

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 601366)
un pik :D
oricum am 2 masini dragutze. pana la urma

ce e asa dragut la masinile alea 2? o dacie cu neoane si un oltcit cu folie?

Ja_Rule 30-10-06 22:54

Re: Oltcit Trs
 
lasa omu` sa vedem ce face din asta ... ca neoane si folie isi pune oricine oricand
P.S.: Toto pune mana si ocupate de parasolare ... ca am vrut sa`mi iau si canci.. sau voi vreti doar masini "scule" ? no ofence

e_Max 31-10-06 10:32

Re: Oltcit Trs
 
si ce daca e oltcit sau dacie

bogdanlascu 31-10-06 16:34

Re: Oltcit Trs
 
nu uitati :)
https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/6603-oltcit-tunat-munca-astept-idei.html
nu are decit 32 de pagini:)

B-14-BYE 31-10-06 19:28

Re: Oltcit Trs
 
nu inteleg ce leg are oltcitu meu vechi cu asta.. atunci aveam 17 ani. nici permis. si aveam pe masina ce multi nici la 40 de ani nu au reusit sa le puna. sa investeasca atat. asa ca..
urmeaza praguri si spoiler spate. si 2 tobe de inox.

Madalin Zolti 01-11-06 12:17

Re: Oltcit Trs
 
:)))))))))))))))

Ja_Rule 01-11-06 15:10

Re: Oltcit Trs
 
.....................................

B-14-BYE 01-11-06 19:20

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
maine poze cu pragurile :D am dat jos bandourile d pe usi. alea de fabrika. cred ca dupa ce pun toate astea. o sa o vopsesc din nou pe toata

Spark 01-11-06 19:25

Re: Oltcit Trs
 
arata chiar bine :)
succes in continuare cu el ;)

B-14-BYE 01-11-06 19:28

Re: Oltcit Trs
 
merci ! si inca ceva.. alt proiect cu alt oltcit. macar cu asta merg in fiecare zi ! si in plus am si permisul si sunt mai mare cu 2 ani.. am avut vreo 4 masini pana acu ni modificari. si nu am mers cu niciuna. in afara de dacie .

e_Max 01-11-06 19:39

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 607441)
merci ! si inca ceva.. alt proiect cu alt oltcit. macar cu asta merg in fiecare zi ! si in plus am si permisul si sunt mai mare cu 2 ani.. am avut vreo 4 masini pana acu ni modificari. si nu am mers cu niciuna. in afara de dacie .

hey bafta fatzi de cap si lasi pe altii sa vb ce dacai olcit sau dacie

Madalin Zolti 02-11-06 12:47

Re: Oltcit Trs
 
mey doarrr for you sau cum ti se mai spune. Mai marfa iti statea tzie cu subwooferu ala Pioneer care i l-ai dat lu tzutze si cu statia aia. Pm... :))))

e_Max 02-11-06 19:57

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by Madalin Zolti (Post 608246)
mey doarrr for you sau cum ti se mai spune. Mai marfa iti statea tzie cu subwooferu ala Pioneer care i l-ai dat lu tzutze si cu statia aia. Pm... :))))

chiar cat tea costat woferul

Madalin Zolti 03-11-06 09:08

Re: Oltcit Trs
 
poi io cu tzutze suntem tov, ne stim de mai demult :)))) A fost un schimb de servicii, nu i-am dat nimika


All times are GMT +2. The time now is 04:50.

- Copyright 2026 4Tuning