Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb doua masini pe una (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/257483-doua-masini.html)

lexmaul 14-06-11 16:29

Re: doua masini pe una
 
anunt de actualitate / inca mai astept oferte

lexmaul 18-06-11 11:19

Re: doua masini pe una
 
schimb

lexmaul 21-06-11 19:20

Re: doua masini pe una
 
schimb in continuare

lexmaul 25-06-11 09:25

Re: doua masini pe una
 
inca valabil

sebi_sm 25-06-11 15:03

Re: doua masini pe una
 
am un ROVER 75 din 2001,motor 2000 diesel inscrisa,propietar poate te intereseaza o combinatie

lexmaul 26-06-11 13:50

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by sebi_sm (Post 4421389)
am un ROVER 75 din 2001,motor 2000 diesel inscrisa,propietar poate te intereseaza o combinatie

multumesc dar mai astept si alte oferte

lexmaul 29-06-11 17:03

Re: doua masini pe una
 
valabil

lexmaul 03-07-11 18:15

Re: doua masini pe una
 
schimb / ambele masini beneficiaza de ulei si filtre noi

lexmaul 09-07-11 13:22

Re: doua masini pe una
 
opel vectra - asigurare noua
-audi urmeaza in scurt timp sa intre in service pentru modificari la motor (turbo)

quick_5hifter 10-07-11 12:06

Re: doua masini pe una
 
Salut, te intereseaza o Toyota Celica GT '95, 2.0 16v 175cp?
Am aici anuntul: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-1995-a.html
Ofer diferenta.
PS: in caz ca te intereseaza in principiu, dau o fuga la Tulcea sa vezi si tu masina, sa le vad si eu pe ale tale.
Toate cele bune!

lexmaul 11-07-11 23:28

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 4455176)
Salut, te intereseaza o Toyota Celica GT '95, 2.0 16v 175cp?
Am aici anuntul: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-1995-a.html
Ofer diferenta.
PS: in caz ca te intereseaza in principiu, dau o fuga la Tulcea sa vezi si tu masina, sa le vad si eu pe ale tale.
Toate cele bune!

multumesc pentru oferta / dar doresc la schimb o masina diferita de ceea ce detin eu adica - ori mai puternica decat cabrioletul meu ori mai eleganta decat vectra mea / sper sa nu ma fi inteles gresit , ai o masina buna/puternica dar nu depaseste cu nimic din ceea ce detin eu pentru ca ce ai tu eu pot gasi doar in cabriolet / spor la vanzare/schimb

quick_5hifter 12-07-11 14:45

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by lexmaul (Post 4459082)
multumesc pentru oferta / dar doresc la schimb o masina diferita de ceea ce detin eu adica - ori mai puternica decat cabrioletul meu ori mai eleganta decat vectra mea / sper sa nu ma fi inteles gresit , ai o masina buna/puternica dar nu depaseste cu nimic din ceea ce detin eu pentru ca ce ai tu eu pot gasi doar in cabriolet / spor la vanzare/schimb

Am inteles perfect.
Multumesc pentru raspuns!
Spor la vanzare si tie!

lexmaul 23-07-11 18:25

Re: doua masini pe una
 
anunt valabil

lexmaul 30-07-11 16:22

Re: doua masini pe una
 
deschis la oferte

lexmaul 07-08-11 09:52

Re: doua masini pe una
 
anunt valabil


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning