Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   \"Noi 2 Racing Club\" (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/2573-2-racing-club.html)

Morro 17-11-04 15:38

In urma postului copresedintelui Synkro, am sesizat posibilitatea aparitiei unei situatii tensionate pe forum si am chemat intrunirea unei A.G.A.M.N.R.C . Intrucat nici un alt membru nu a putut raspunde acestei cereri, am tinut sedinta cu un singur presedinte prezent in incercarea de a desemna o persoana care sa medieze posibilul conflict. Din pacate cei prezenti nu au ajuns la un consens, dar declar public in calitate de copresedinte ca voi incerca sa remediez situatia la viitoarea adunare.

De asemenea in conformitate cu atributiunile prevazute de regulamentul de ordine interioara as vrea sa ii aduc la cunostinta public domnului Synkro ca are o ( 1 ) absenta nemotivata si ca astept sa prezinte documentele necesare remedierii situatiei.

DnI 17-11-04 15:42

de unde scoateti fratilor asemenea texte... sunteti mai ceva ca iliescu :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 17-11-04 15:45

Poate ar fi o idee buna , ca unul dintre ei , sa candideze la functia suprema , ca tot cauta functii inalte , cea de presedinte.. ca texte au..


merge ?

ffocus 17-11-04 15:48

ce ma? iliescu e mic copil...si oricum nu-si face el textele

EvLSant0S 17-11-04 15:49

eh , probabil unul dintre cei 2 i le face.. VIVA LA noi2 racing CLub !!

Al3xius 17-11-04 16:12

NU SUNTETI NORMALI!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Al3xius 17-11-04 16:14

Puteti adauga ca regula :


Membrii clubului Noi 2 Racing care intretin raporturi sexuale cu persoane din alte cluburi(la ce mi-a zburat mie gandu... :lol: :lol: :lol: ) sunt obligati sa poarte prezervative cu insemnele clubului pentru a-si \"insemna\" \"victimele\" pe interior ! :lol: :lol: :lol:

Morro 17-11-04 16:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Puteti adauga ca regula :


Membrii clubului Noi 2 Racing care intretin raporturi sexuale cu persoane din alte cluburi(la ce mi-a zburat mie gandu... :lol: :lol: :lol: ) sunt obligati sa poarte prezervative cu insemnele clubului pentru a-si \"insemna\" \"victimele\" pe interior ! :lol: :lol: :lol:

Va reiesi destul de clar din declaratia noastra de intentie ca nu avem in plan astfel de practici.
Va rugam sa nu mai faceti afirmatii cu tenta sexuala.

Eryka 17-11-04 16:49

baaaahhhh... ma doare burta.... cineva chiar a reusit sa ma faca sa rad azi!!! felicitari!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi 17-11-04 16:53

Amuzant...

N-am stat sa citesc tot ce s-a scris pentru ca-s pe fuga, dar vreau sa mi se spuna si mie ce e cu acest \"racing club\" ? Aveti chef de caterinca ?

EvLSant0S 17-11-04 18:46

caterinca din aia PURA 100% adevarata.. :) pacat ca n-ai citit.. fa-o ..

BIZ 17-11-04 21:12

moa fratilor rad cu lacrimi :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol: ....................... daca tot ce spun ei aici le spun cand sunt trezi , imaginati-va ce ar sa zica cand sunt :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:
Super idee baietzi, mai scoatetzi din astea pls :P pls :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

BIZ 17-11-04 21:16

Gabi mai intnrebi daca au kef de katerinaca :?: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: suntem la Divertisment :!: :P ................ pakat ca nu am si eu idei din astea :lol::lol::lol::lol: ........ mai bagati fratilor :P :)))))))))))))))

CT-03-ART 17-11-04 21:20

aka mai stau putzin pe aici cad sub birou de ras...

synkro 17-11-04 23:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Morro\"
In urma postului copresedintelui Synkro, am sesizat posibilitatea aparitiei unei situatii tensionate pe forum si am chemat intrunirea unei A.G.A.M.N.R.C . Intrucat nici un alt membru nu a putut raspunde acestei cereri, am tinut sedinta cu un singur presedinte prezent in incercarea de a desemna o persoana care sa medieze posibilul conflict. Din pacate cei prezenti nu au ajuns la un consens, dar declar public in calitate de copresedinte ca voi incerca sa remediez situatia la viitoarea adunare.

De asemenea in conformitate cu atributiunile prevazute de regulamentul de ordine interioara as vrea sa ii aduc la cunostinta public domnului Synkro ca are o ( 1 ) absenta nemotivata si ca astept sa prezinte documentele necesare remedierii situatiei.

Draga Domnule copresedinte MORRO,in calitate de copresedinte declar ca absenta mea de la ultima sedinte a A.G.A.M.N.R.C fost datorata finalizarii lansarii clubului pe piata curselor auto.As dori sa precizez faptul ca \"N2Oi R.C.\" in curand va fi prezenta si pe piata raliurilor nationale si internationale,fapt datorat calitatilor de piloti de raliu a unora din membrii clubului.Memoriul pentru motivarea absentelor a fost depus,si urmeaza sa ajunga la Consiliul Director.

Declar oficial ca am inkiriat pe data de 20.11.2004, Orele 22.00 o discoteca din Bucuresti ( nu precizam numele din motive de securitate ).Accesul permis numai membrilor \"N2Oi R.C.\" si eventual,personalului discotecii.De asemenea si parcarea din fata discotecii a fost inkiriata,si desigur este destinata NUMAI membrilor \"N2Oi R.C.\" . Ne-am luat masuri pentru a ne asigura spatiul necesar,pentru a nu ne inghesui nici in discoteca,nici in parcare.Conform hotararii A.G.A.M.N.R.C in legatura cu functiile fiecarui membru,copresedintele MORRO este insarcinat cu aducerea la cunostiinta tuturor membrilor clubului despre hotararea luata de Consiliul Director.

Domnul Gabi, pentru a nu se crea neplaceri as insista ca pe viitor sa ne comunici orice neplaceri in legatura cu \"N2Oi R.C.\" trimitand un FAX in care sa explici pe larg problema/problemele , cu mentiunea \"Pentru conducerea \"N2Oi R.C.\"\" urmand ca noi sa primim scrisoarea dupa testele Anti-Anthrax,Anti-Spam,Anti-Virus,Anti-Obscenitati si nu in ultimul rand Anti-Miros-De-Pepene-Galben ( A.M.D.P.P.N.G. ) - nu ne place deloc

In Numele Clubului \"N2Oi R.C.\" si al membrilor acestuia,doresc sa va multumesc pentru atentia acordata.

Semnat: B-02-NOI


All times are GMT +2. The time now is 17:56.

- Copyright 2026 4Tuning