Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

B-12-ULY 24-10-06 21:41

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
De La Marasesti Drepte Inainte???
VAD CA NIMENI NU IM IRASPUNDE!!!

B-83-DAC 24-10-06 21:42

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
da.......................

Claudia 24-10-06 22:28

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Primiti si un Ford? :rolleyes2

B-12-ULY 24-10-06 23:23

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by +rN4L1n_JuNky (Post 597628)
da.......................

DANKE!!!
XXXXXXXXXXXXXSWWWW

daman 25-10-06 23:08

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
o sa vin si eu daca ma primiti dar dupa ce imi aranjez caruta deoarece acum imi este rusine sa merg cu ea pe strada dar sa mai vin la intalnirea dacistilor

daman 25-10-06 23:09

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
o sa fac niste poze si sa le pun pe forum,cum arata masina acum si cum va arata dupa terminarea reparatiilor.sper sa va placa

SirNenea 26-10-06 00:01

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
pai de ce sa nu vii de acum ca poate vei primi niste sfaturi bune si o sa iti faci masina si mai frumoasa decat ce iti propusesi u

B-69-TAU 26-10-06 01:48

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by SirNenea (Post 599093)
pai de ce sa nu vii de acum ca poate vei primi niste sfaturi bune si o sa iti faci masina si mai frumoasa decat ce iti propusesi u

corect un sfat in plus nu strica....

daman 26-10-06 19:13

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
sincer sa fiu ,arata rau de tot si mi-e ca o sa radeti de mine.:oops:

daman 26-10-06 22:04

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
masina e din 99 si a facut taxi pana acum.motorul e varza si trebuie vopsita.scoate fum de zici ca ard cauciuc

SirNenea 26-10-06 23:28

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
nu avem motive sa radem pt ca toti pornesc de jos asa ca mai bine vii sa primesti niste sfaturi si iti zic eu ca nu o sa regreti iti garantez asta

UniculSGM 27-10-06 15:49

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Vin si eu cu nevopsita azi :)

DnI 27-10-06 16:42

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
primiti si un R5 diseara ? :D

NightDevil 27-10-06 18:50

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by DnI (Post 600949)
primiti si un R5 diseara ? :D

da nu vei fi singurul :D ....R5 .. si noi vom veni ka de obicei ku jzl ..ka sportiva sta pe bara si runda asta:D

MOUZE 28-10-06 09:56

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 601119)
da nu vei fi singurul :D ....R5 .. si noi vom veni ka de obicei ku jzl ..ka sportiva sta pe bara si runda asta:D

vinerea viitoare AVETI VOIE SA VENITI DOAR CU SPORTIVA VOASTRA!!! altfel nu va primim & ma men sa numai traga chiulu' de la intalniri :p PUNCT.


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning