![]() |
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
De La Marasesti Drepte Inainte???
VAD CA NIMENI NU IM IRASPUNDE!!! |
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
da.......................
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Primiti si un Ford? :rolleyes2
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
XXXXXXXXXXXXXSWWWW |
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
o sa vin si eu daca ma primiti dar dupa ce imi aranjez caruta deoarece acum imi este rusine sa merg cu ea pe strada dar sa mai vin la intalnirea dacistilor
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
o sa fac niste poze si sa le pun pe forum,cum arata masina acum si cum va arata dupa terminarea reparatiilor.sper sa va placa
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
pai de ce sa nu vii de acum ca poate vei primi niste sfaturi bune si o sa iti faci masina si mai frumoasa decat ce iti propusesi u
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
sincer sa fiu ,arata rau de tot si mi-e ca o sa radeti de mine.:oops:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
masina e din 99 si a facut taxi pana acum.motorul e varza si trebuie vopsita.scoate fum de zici ca ard cauciuc
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
nu avem motive sa radem pt ca toti pornesc de jos asa ca mai bine vii sa primesti niste sfaturi si iti zic eu ca nu o sa regreti iti garantez asta
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Vin si eu cu nevopsita azi :)
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
primiti si un R5 diseara ? :D
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:15. |
- Copyright 2026 4Tuning