Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 13 DUM coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/256905-e36-13-dum-coupe.html)

[email protected] 05-05-11 20:26

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4304862)
Frumoasa masina !!!

Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!!

Bafta !

schimbatoru chiar imi place,pentru ca ii firma si ii de piele,si in legatura cu finala,vreau sa iau tot sistemu,cap-coada,dar deocamdata nu sunt bani:)) foarte frumos si bmw-u tau,sa-l stapanesti sanatos!:D

[email protected] 05-05-11 20:28

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4304907)
+1

chiar arata foarte bine masina si jantele alea sunt frumoase!

:D ms mult

[email protected] 05-05-11 20:39

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by PuFuL3T3 (Post 4305697)
Frumoasa rau :X
Gentile alea i-au schimbat look-ul calumea:D
Ai grija de ea:D

da,poi jantele schimba mult o masina,ma bucur ca iti place:D,ms mult:P

SAX1987 05-05-11 20:50

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Foarte tare arata culoarea asta cu jantele negre :D

Arata bine , esti pe drumul cel bun :shock:

[email protected] 05-05-11 21:12

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4305777)
Foarte tare arata culoarea asta cu jantele negre :D

Arata bine , esti pe drumul cel bun :shock:

merci.....sper sa ma si tin de drumul asta..:))...si 5-aru' tau e foarte frumos...nu doar frumos;)..belea masinuta..BAFTA in continuare

SB09HMM 05-05-11 21:38

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
foarte frumoasa masina, spor la modificari in continuare, tineo tot asa:)

[email protected] 05-05-11 23:06

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 4305893)
foarte frumoasa masina, spor la modificari in continuare, tineo tot asa:)

:))da,o sa am tot timpu spor la modificari:Dms de apreciere,numa bine:)

race_maniack 10-05-11 23:48

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4306132)
:))da,o sa am tot timpu spor la modificari:Dms de apreciere,numa bine:)

iai frate bandouriile si eleronu' ala dupa care plange...dupaia de apucam de ursuletul meu ...pay nu? ;;) ...bafta :*

Fantomel4u 11-05-11 00:39

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Doamne ajuta ce bijuterie de bmw si ma bucur ca esti din resita cel mai mult imi place poza facuta in parcare la calnicel :)

Ghostyz0r 11-05-11 01:48

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Ii sta foarte bine motanului cu incaltamintea aia neagra..
S-o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente

[email protected] 11-05-11 16:06

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by race_maniack (Post 4317637)
iai frate bandouriile si eleronu' ala dupa care plange...dupaia de apucam de ursuletul meu ...pay nu? ;;) ...bafta :*

c drac cauti pe forum bolnavule:))? lasa ca o sa vina si alea,rabdare doar:)) , si de urs avem noi grija:D:X

[email protected] 11-05-11 16:11

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4317716)
Doamne ajuta ce bijuterie de bmw si ma bucur ca esti din resita cel mai mult imi place poza facuta in parcare la calnicel :)

da:)) acolo ii locu de poze,ma bucur ca iti place pisica mea,o stiu si pe a ta(fantoma) frumusica,bafta cu ea:D

Fantomel4u 11-05-11 18:11

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4319022)
da:)) acolo ii locu de poze,ma bucur ca iti place pisica mea,o stiu si pe a ta(fantoma) frumusica,bafta cu ea:D

De unde ma sti pe mine frate ?:))) ca eu nu te stiu :))

@ti am dat add pe messenger sper sa nu te superi :)

[email protected] 11-05-11 20:11

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
ms mult Ghostyz0r,sper si yo sa fie multi km si zero incidente,numa bine:D

race_maniack 11-05-11 20:25

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4319011)
c drac cauti pe forum bolnavule:))? lasa ca o sa vina si alea,rabdare doar:)) , si de urs avem noi grija:D:X

incet-incet pun io si ursuletul p picioare..numa maine nu-i poimaine..:))..stii ce zic:)):lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning