Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Cea mai Tunata masina din Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/25642-tunata-masina-brasov.html)

Yackone 21-10-06 15:29

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
eu zic ca s-au omis destul de multe masini din acest poll...

Flow 21-10-06 15:48

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 593472)
eu zic ca s-au omis destul de multe masini din acest poll...

Quote:

Originally Posted by Flow (Post 593192)
si nu reflecta neaparat cele mai frumoase 10 masini din brasov , sunt mai subiective mai ale cunoscutzilor etc



ai dreptate
dupa terminarea pool ului promit ca voi face o lista mult mai completa unde va putea toata lumea sa adauge masina sau masinile care cred ei de cuvintza ca merita asa va fi mai obiectiv si speram ca nu vom omite pe nimeni

Lukian_XXX 21-10-06 18:58

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
FreaK Bv.......ai votul meu........:clap:
.........in primul rand am apreciat pasiunea si munca depusa de proprietar!!
.........si celelalte masini sunt superbe!!! dar in unele nu sa investit si pasiune !!:boxing:
dar totusi RESPECT dorinta de a modifica o masina!!8)

alfa33 22-10-06 11:29

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Ba multumesc ca mi-ati bagat 33-ul in poll. In curand o sa urmeze si GTV-ul asa ca o sa isi faca loc in top :D

FreaK_Bv 25-10-06 16:49

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Mda...se vede ca poolul asta nu are nici o relevanta...nimeni nu voteaza ...nimeni nu scrie...pana mea;))) ACTIVITATE!!!

Flow 25-10-06 16:53

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by FreaK_Bv (Post 598512)
Mda...se vede ca poolul asta nu are nici o relevanta...nimeni nu voteaza ...nimeni nu scrie...pana mea;))) ACTIVITATE!!!


s a votat
18 voturi pana acum
nu ma mira pt ca asta e un numar relevant pt useri activi de pe brasov
comentariile mai incolo :)

alfa33 25-10-06 16:54

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
pai ce sa i faci Mugur. Cred ca nu isi bate lumea capul cu noi :D Ia uite, eu am un singur vot si ala e de la mine :D

FreaK_Bv 25-10-06 16:55

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
fain asa...;))) asta e ....inca nu stie lumea ce e ala tuning...pana mea...sunt dezamagit ;)

alfa33 25-10-06 17:05

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
pai cum ma? Abia acum te-ai prins cum stau lucrrile? Scuze ca o spun la modul asta dar esti naiv daca te bazezi pe parerile de pe 4tuning. Fara intentia de a ataca pe cineva direct, 4tuning este o comunitate formata in mare parte de copii pasionati de masini care nu au inca 18 ani. Oricum conceptul de tuning nu e inteles de foarte multi in adevaratul sens al cuvantului dar asta e. Cu timpul o sa se schimbe lucrurile. Nu trebuie sa fie nimeni dezamagit sau bucuros daca despre masina lui se emit pareri pro sau contra. Pur si simplu majoritatea lucrurilor de aici nu sunt relevante. Ne mai pierdem si noi timpul sa mai scriem pe aici asa de fun :D Oricum, este constructiv pentru toata lumea ca exista aceasta comunitate. Unii i invata pe altii si pe langa asta e un bun barometru a ceea ce inseamna potentialul pietei auto din romania la nivelul asta.

BMW-M-Power 26-10-06 10:00

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
fratilor.... majoritatea nici nu stiu ce e ala un eleron. ce pretentii aveti???? :lol:

FreaK_Bv 26-10-06 17:15

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by BMW-M-Power (Post 599392)
fratilor.... majoritatea nici nu stiu ce e ala un eleron. ce pretentii aveti???? :lol:

Mai eu am pretentia ca persoanele care nu cunosc masinile...asa in detaliu sa sa intereseze si dupaia sa voteze...;) si in orice caz POllu-l nu este relevant...fiecare isi iubeste masina...stie cat suflet si cata munca a depus pentru ea...si etc...in aceasta chestie nu conteaza banii...ci sufletul si gustul cu care a fu facut o masina...;))Parerea mea...

mark_uss 26-10-06 22:18

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
tot respectu ..arata bine ..toate

alex_S 02-11-06 17:19

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
greu de votat....cum a zis si mark uss...toate sunt frumoase :twisted:

dexter_20 05-11-06 18:57

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
eu am votat seria 3

b0gdan_ 05-11-06 19:50

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
votat evo 9 .. prea tare masina :shock:


All times are GMT +2. The time now is 05:09.

- Copyright 2024 4Tuning