Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/25638-tare-virtual-tuner-brasov.html)

BMW-M-Power 23-10-06 12:12

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
sper sa fie asa ;) si sa nu-si puna fiecare prietenii sa-l voteze ;)

Catalyn 23-10-06 12:23

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
Quote:

Originally Posted by BMW-M-Power (Post 595624)
plus de asta sunt absolut convins ca se va tine cont si de prea-controversatul "club" din care face parte fiecare concurent.

Impartialitatea este o caracteristica a corectitudinii cand vine vorba de o intrecere si ca orice intrecere imi plac cele castigate prin munca si sudoare...am ales sa sprijin neconditionat aceasta initiativa si vreau ca cel mai bun sa castige....despre controverse privind apartenenta nu cred ca e cazul pentru ca eu personal voi vota pe cine e mai bun nu o sigla sau un membru ;) ...dati drumu la treaba nu la polemici sau banuieli...

BMW-M-Power 23-10-06 12:39

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
catalyne stii prea bine ca nu poti vb in numele tuturor. si yakone si eu am participat la mai multe concursuri pe forum si stim amandoi cum se procedeaza (sau se proceda - nu stiu ca nu am mai participat cam de mult timp). nu fac acuze, dar stiu despre ce vorbesc ;). si tocmai ca sa prevenim polemicile si discutiile am propus acele lucruri. acum depinde de de flow si de bigu cum vor sa rezolve aceasta problema pentru ca ei au fost cu ideea. oricum ar fi "BAFTA TUTUROR" si ... vb lui Yakone .... ;) (nu o mai spun :lol:)

Flow 23-10-06 14:07

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
Quote:

Originally Posted by BMW-M-Power (Post 595619)
nu sh cat de buna este ideea cu votul. majoritatea celor care voteaza nici nu stiu sa priveasca in amanunt o lucrare (sa fie foarte atenti la detalii, la calitatea lucrarii, selectii perfecte, imbinari etc. ) si vor fi subiectivi. se vor uita la cum arata masina in asamblu ci nu in detaliu. parerea mea este ca ar trebui format un juriu care sa stie exact cu ce se mananca vt-ul. sper ca nu sunt singurul care doreste acest lucru. inca un avantaj pentru aceasta solutie este ca membrii juriului nu vor tine seama de persoana care a facut lucrarea. flow dc ai avut aceasta initiativa de laudat cred ca ar fi mai bine sa cauti persoane din afara brasovului. unii dintre cei care jurizeaza si concursul de pe forumul mare. motivele sunt evidente cred.

gabi nu este cazul sa mergem atat de departe
jurii etc
se va face 100 % prin vot si daca lumea va vota subiectiv nu cred ca va surprinde pe nimeni
sper ca macar la un lucru asa mic cum este acesta nu se vor face discriminari
voi cel mai bine stitzi ca la urma urmei vt ul este o arta si astept ca toata lumea sa voteze in consecintza
CEA mai buna lucrare se va vedea si sa speram ca ACEASTA va fi votata ,daca nu va lua altcineva titlul sa i zicem asa dar noi restu totzi vom sti cu sigurantza care a fost lucrarea cea mai buna

repet inca o data chiar daca pool ul inca nu a inceput ca sper ca acesta sa reflete realitatea nu preferintzele noastre asupra participantzilor

BMW-M-Power 23-10-06 14:09

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
k bro'. fie ca cel mai bun sa castige.

Bigu 23-10-06 20:42

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
Tin sa ma bag si eu in seama cu urmatoarele:
acest topic l-am gandit si creeat impreuna cu flow pt ca era prea mare linistea in sectiunea Brasov.
se va creea un pool unde oricine poate vota si sunt sigur ca nu se va tine cont de "culoare", asa cum eu din speedline si flow din ghost racing team ne-am pus de acord cu topicul ,cred ca la fel de bine va functiona si votul.
si inca o chestie, daca masina modificata de unul dintre participanti, si arata ca naiba dar e culoarea mea preferata, eu pe aceea o sa o votez pt ca, IMI PLACE CULOAREA. fiecare voteaza dupa bunul plac, cine stie sa jurizeze si sa judece se va uita cu siguranta la detalii, acum depinde doar de public.
BAFTA ALL

Flow 30-10-06 16:09

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
mai este o zi si un pic pana la termenul limita 1 noiembrie 2006 ora 12
v as ruga pe totzi cei care atzi lucrat la masina sa va incadratzi si sa atasatzi poza la un mail si sa l trimitetzi [email protected] sau pe mess florin_vw pt alcatiurea pool ului
va multzumesc anticipat si va rog sa nu postatzi poza aici

Bigu 30-10-06 19:30

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
baieti, se apropie de sfarsit concursul.......daca a-ti terminat lucrarile puteti sa le trimitetzi pe mail cu incredere;)

Flow 31-10-06 10:33

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
Quote:

Originally Posted by Lukian_XXX (Post 593676)
ma bag si yo

te rog sa mi trimitzi poza in timp util la [email protected] pana maine ora 12 tu esti singurul care ai mai ramas

Lukian_XXX 31-10-06 15:23

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
Quote:

Originally Posted by Flow (Post 605479)
te rog sa mi trimitzi poza in timp util la [email protected] pana maine ora 12 tu esti singurul care ai mai ramas

am terminato si ti-am trimiso pe mail ca pe mess nu te-am gasit!!
Suces tuturor participantilor:lol: cel mai bun sa castige:lol:

Flow 31-10-06 20:35

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
Am primit toate pozele
maine alcatuim pool ul public
Bafta baietzi !!! cel mai bun sa castige !!!
Felicitari pt efortul depus :!:

FreaK_Bv 01-11-06 11:10

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
sefu sefu...e deja 12.07....ce faceti cu pollul ala?;)))) sunt curios;)) :D:D:D

PS: cel mai bun sa castige!;)

Flow 01-11-06 12:21

Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
 
12 46 am ajuns acasa si pus sus pool


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning