Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 316i (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/256243-e36-316i.html)

RIcKO 02-05-11 22:10

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4298165)
Toate ca toate dar e frumos tare interiorul galben al lui Ricko.... de vadere numai zic :paper:


ms pt reclama , :D, dau o bere

bogdanktf 02-05-11 22:12

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4298165)
Toate ca toate dar e frumos tare interiorul galben al lui Ricko.... de vadere numai zic :paper:

nici nu prea e cva de zis de vadere...sunt senzatie:D:Dnorocos tare:)

RIcKO 02-05-11 22:14

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by bogdanktf (Post 4298182)
nici nu prea e cva de zis de vadere...sunt senzatie:D:Dnorocos tare:)

se poate spune si asa ..:D

bogdanktf 02-05-11 22:23

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4298185)
se poate spune si asa ..:D

si jantele imi plac dau fte bine p pisica ta...caut si eu cva in genu

RIcKO 03-05-11 00:27

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by bogdanktf (Post 4298213)
si jantele imi plac dau fte bine p pisica ta...caut si eu cva in genu

hai ca ti le dau exact cu cat le-am luat , vreau sa imi iau ceva mai tare ..400 il poti intreba pe motzu sa vezi cu cat mi le-a dat

bogdanktf 03-05-11 09:28

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4298529)
hai ca ti le dau exact cu cat le-am luat , vreau sa imi iau ceva mai tare ..400 il poti intreba pe motzu sa vezi cu cat mi le-a dat

deocamdata nu dispun de atatea fonduri,si vreau sa termin interiorul ala odata k numi place deloc cum arata:D ms de oferta.acum stiu k esti dispus sa le dai si in caz k fac rost de cva maruntzi t contactez rapid:):D

bogdanktf 05-05-11 20:55

Re: E36 - 316i
 
azi am avut putin timp si mam gandit sa-i vopsesc narile la pisicuta mea:P...au iesit destul de bine sunt multumit iau schimbat putzin aspectul in bine:>:)

Maniak22 05-05-11 21:09

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by bogdanktf (Post 4305789)
azi am avut putin timp si mam gandit sa-i vopsesc narile la pisicuta mea:P...au iesit destul de bine sunt multumit iau schimbat putzin aspectul in bine:>:)

Si eu ti-am zis asta pe prima pagina :):))

bogdanktf 05-05-11 21:13

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4305827)
Si eu ti-am zis asta pe prima pagina :):))

da am vazut...mam gandit knd am luato sa fac chestia asta da nush dc am renuntat...si acu knd ai zs tu am inceput sa ma gandesc iar la vopsit:))acu am dus.o la capat:))

Maniak22 05-05-11 22:50

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by bogdanktf (Post 4305836)
da am vazut...mam gandit knd am luato sa fac chestia asta da nush dc am renuntat...si acu knd ai zs tu am inceput sa ma gandesc iar la vopsit:))acu am dus.o la capat:))

Ai dat direct cu vopsea peste crom?? Intreb fiindca ar putea sa ti se decojeasca vopseaua... si ar fi fost mai indicat sa matuiesti cromul cu un smirghel mai fin inainte de vopsire ca sa adere mai usor vopseaua:lol:

bogdanktf 05-05-11 22:53

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4306093)
Ai dat direct cu vopsea peste crom?? Intreb fiindca ar putea sa ti se decojeasca vopseaua... si ar fi fost mai indicat sa matuiesti cromul cu un smirghel mai fin inainte de vopsire ca sa adere mai usor vopseaua:lol:

lam matuit cu smirghel...acu sper sa tzina cat de cat.o sa vdm:D

RIcKO 05-05-11 22:54

Re: E36 - 316i
 
arunca si tu o poza 2 , sa mai vedem si noi ce lucrii , pune si cu interiorul ,,,

bogdanktf 05-05-11 23:01

Re: E36 - 316i
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4306100)
arunca si tu o poza 2 , sa mai vedem si noi ce lucrii , pune si cu interiorul ,,,

maine fac niste poze si le postez,la interior nu ai c vedea deocamda:))chiar nimic interesant scaunele sunt praf...tot am vrut sami iau un interior da acu miam luat niste gume...

bogdanktf 06-05-11 22:46

Re: E36 - 316i
 
3 Attachment(s)
cam asa arata cu narile vopsite:D

RIcKO 06-05-11 22:52

Re: E36 - 316i
 
hai ca arata bine :D


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning