![]() |
Re: Audi TT Roadster
....parca din fata e mai agresiva decat modelul precedent....cat despre motorizari...mi-ar place sa ma pot juca un pic cu ea...:lol:
|
Re: Audi TT Roadster
de cand cu noua imagine de marca a lui audi...nu-mi mai place nici un model...e valabil si pentru noul tt, respectiv roadster...arata toate la fel..difera dimensiunea;)
p.s.:parere personala |
Re: Audi TT Roadster
uite si cabrio:D
|
Re: Audi TT Roadster
belea rau masina
|
Re: Audi TT Roadster
vopsita in black si q un tuning kit p ea ar intoarce cateva priviri
|
Re: Audi TT Roadster
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning